• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    MAFIRE: tak super to urcite jeste projedem... na babě je suprovej ten skatepark. Teda ne ze ja bych ho vyuzivala ale je hezkej :D
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    SKAL3NA: presne! Protahli ste super trasy! Jo a z vypichu az na podbabu vedou asi 3 trasy krasnyho freeridu bez kostek s jednim minutovim traversem vcetne hlavni.. Cca 7km! Zvlast nove ulicky na orechovce a niz stojej za to! Taky doporucuju vyzkouset :) kdyby mel nekdo zajem muzu hodit vypisy z GPS trackovani..
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    LUKASKITERCZ: nahodit do nabídky delší šrouby (4cm atd) by vůbec nebylo na škodu O.o
    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    Vcera sme byli na nocni jizde asi od jedenacti do 6 do rana a super. Jeli sme kladenskou, pak sme jezdili pred technickou knihovnou, po hlavni z ujezdu na andel a okolo andela a pak z vypichu po hlavni dolu az na Hracu. Kdyby ste nemeli v noci co delat tak to za to stoji:)
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    MAFIRE: No, taky jsem si všimla, že i u nějakejch videí jim to tam lítá , ale nevypadalo, že by to někoho nějak rozhodilo.:D a dík za rady, zkusim všechno :D
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    FLOE: kdyz uz tak speed wobble
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    DR_NIKITA: caaes, tohle je vcelku casty problem. Samozrejmne je to jednak o cviku - to znamena zkus se poradne snizit. Ja cim jedu rychleji tim jsem niz. Takze poradne pokrcit kolena a stat co nejvice v ose longboardu. Potom si samozrejmne muzes hrat s nastavenim trucku - utahnout kingpiny - budou tuzssi melo by se mene klepat, je to samo na ukor zataceni v mensich rychlostech. 5 mesicu neni moc, asi ti to casem vymizi jako mne. Potom uz to chce asi delsi nebo dropnuty prkno. Taky se to nedeje uplne v zatackach takze dolu plynule obloucky a ne palbu dolu :) jinak sem letos v kozakove videl jak se to nekterym jezdcum nekdy klepalo uplne silene v rychlosti 60+, ale nevypadali ze jim to nejak vadi :D
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    Zdáreček.)) Mám takový problém a chci se zeptat jestli by bylo nějaké řešení. Na longu jezdím asi tak 5 měsíců, strašně mě to ba, ale.! Když jedu nějaký větší kopec a dostanu se na nějakou vyšši rychlost, tak se mi začne longboard pod nohama tak jako ''vrtět'' a je to nepříjemný a většinou to končí pěknou silniční lišejí. Dá se s tím něco dělat, nebo je to o cviku. Jestli třeba změnit postoj nebo tak něco.))
    Předem dík za radu a longu zdar.!!
    LUKASKITERCZ
    LUKASKITERCZ --- ---
    Kdo ještě nezaregistroval PRGLNG Slide Jam, tak tady je podrobnější info: http://www.longboarding.cz/news/prg-lng-slide-jam/
    LUKASKITERCZ
    LUKASKITERCZ --- ---
    Longboard shop LONGBOARDING.cz je konečně opět v provozu http://www.longboarding.cz/
    PRDIK
    PRDIK --- ---
    Hledam někoho z Prahy, kdo by mě zasvětil do longboardingu. Sem úplná lama, takže nepotřebuju žádnej extra kurz. Odměna jasná.
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    PRDELMRDEL: jo tenhle kloub primo mam na serfu ted jsem koupil longboard a pustim se do toho doufam ze to klapne, zatim to mam ve fazi teorie ale nejak to vidim ze udelam takovou hlinikovou placku asi 15mm vysokou s tou sterbinou co bude presne nad prednim truckem protoze nechci zasahovat do desky no uvidim jak to dopadne
    PRDELMRDEL
    PRDELMRDEL --- ---
    To druhy spis jako evo nebo podobnej dh. To mi vzhledem ke stabilite pripada jako vcelku logicka volba. Soucasne i geoska tech trucku by vic odpovidala pocitu na ws, vzhledem k tomu, ze ten se taky diky flosne pod tailem otaci spis nosem okolo jeho osy. Jen bych rek, ze bude dobry uchytit plachtu co nejniz, aby poryvy vetru co nejmin ovlivnovaly naklon desky, ale mozna to s tim nebude zas tak horky.
    Ten zakladni ws kloub mezi plachtou a prknem vypada takhle:

    Tedy by asi stacila jen dira do desky a sroub, ale vypada to, ze ma pod sroubana k prednimu trucku takovej jakoby sicktail, do kteryho to ma chyceny. Do toho by se tim padem asi dala i implantovat ta lista, co je ve ws plovaku a dim padem mit i moznost polohovat plachtu a pouzit klasickou mast base, viz:

    Kazdop. jestli se do toho pustis, urcite podej report:)
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    CHORBON: No,rozšířil jsi mi obzory,to teda jo!Ten jeden má nějaký DIY prkno,mega fošna,ale to druhý vypadá na víceméně regulétní skejt..Vypadá to zábavně!To přidělání asi bude surfový,myslím že v nějakym windsirfovym shopu by ti pomohli.Dej vědět jak to dopadlo.
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    NOMAAD: na tempelhofu je to bezny jev. zavidim jim, jak na tom tak lehce jezdi.
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    NOMAAD: prdlacku kamo
    jde to uplne normalne
    treba tady
    Wind Skateboarding March 2012 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=iLRlG43Rzrs&feature=related

    no ale to pridelani porad nevim jak to nejlip udelat
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    ESY: Bez sahání na zem se bohužel neobejdeš a brzo zjistíš že rukavice bez slideru na prstech vydrží týden.
    ESY
    ESY --- ---
    ELESDY: prave ze jsou nehusty :p nemaj zadny zbytecny kundovniny na prstech ani nikde :D a jsou z rozumnyho materialu :D


    Jinak skoro knicemu :] zacal jsem se ted ucit standupy a rad bych se vyhnul veskerjem potrebam hladit zem :]
    ESY
    ESY --- ---
    ja bych nejradsi landy freeride :] ale tu budou min one15 nekdy casem tak asi pockam. Blby ze rukavice bez zkouseni proste kloudne nejsou.
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    Přesně tak,Loaded rukavice jsou totiž prima.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam