• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    ESY: take jsem na nej koukal a spokojenost? design vlastni?
    ESY
    ESY --- ---
    LOP4TA: deska od skrabala double drop. trucky klasiky Bear Grizzly 852, kola orangatang 83a
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    ESY: odkud mas prkno? a jezdi dobre?
    ESY
    ESY --- ---
    tak dnes jsem si poprve trosku pojezdil :]] a abych nezapomel tak fotky :]]


    ESY
    ESY --- ---
    novy prkno na novou sezonu se uz zacina kupit.. :] jeste deska a jsem komplet :]]
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    GARFIELD: jo to je naprostej raj, teda ona cela bercelona je na prkne jedno velky hriste jak vime.v lete sme si s mapkou dni na koleckach spocitali ze sme najezdili minimalne 20km coz me jakozto v zasade nejezdiciho dost prekvapilo:)
    JANREITMAJER
    JANREITMAJER --- ---
    tak jsem konečně začal jezdit. roztál sníh a rychlo jsem potřeboval rukavice, love žádný a tak jsem spíchnul tohle. rukavky z garáže + prkýnko za kilo (to se mi zdálo dost, ale ještě z něj pár puků bude) + sucháč (ten sem sháněl dlouho, než sem se dostal do většího města) + všechno to spojit tavnou pistolí. včera a dnes zkoušeno a dá se to.

    SP1T
    SP1T --- ---
    Jak vybrat longboard do zacatku? Jaky druh je k jizde pohybem vlnenim (po rovine), Carving? Je mekci aby slo v zatackat zabirat? Zaber si predstavuju "podobne" jako pri zvladnutym carvingovym oblouku.
    ESY
    ESY --- ---
    LEBEDAL: njesem zadny lb guru. ale do mesta bych bral neco nizsiho minimalne.. bud trop trough nebo dropnutou desku.. Coz pro tebe jako jezdce znamena ze budes mit nohu niz nad zemi tzn prijemnejsi push... :]
    LEBEDAL
    LEBEDAL --- ---
    Hoj Bando chtěl bych začít jezdit.. jen tak po městě na prkně občas nakej ten kopec a chtěl sem se zeptat co říkáte na tohle prkno ?
    Mindless Rogue Green - Longboardy - Honzovy-longboardy
    http://www.honzovy-longboardy.cz/longboardy/eshop/0/0/5/311-Mindless-Rogue-Green-longboard
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    Ahoj shanim jeta kola pro kamosku. zacina tak ji davam do kupy prkno. zn. rozumna cena :D diky
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    tim myslim double drop se zvedlejma patkama :)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Zdar prosim jake znate desky podobne jako original drop freeride 41? Diky
    REN_REN
    REN_REN --- ---
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    AUDIAC: já jenom čuměla :D
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    Kamarad mi poslal fotku z Barcelonskeho Forum - tak se jeste pochlubim. Mit takovydle kopec za barakem ...

    ESY
    ESY --- ---
    JOHNDISH: a windows phone nikde :D
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DO_ME_NICK_A: to já se včera na cyklostezce kochal jednou slečnou tak, až jsem se před ní natáhnul jak širokej tak dlouhej... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam