• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    LUCKY_MAN: 1. podložky: máš špatný rozměr podložek, výměnou bushingů, pokud budou velké jako tyhle a nevyměníš podložky, akorát zbytečně zabiješ další urethan .) průměr podložek může být malinko větší než průměr bushingu v místě kontaktu, ale ne menší
    2. odpověď jednoduchá :) musíš vychytat moment, kde už neni vůle, ale pořád se točí..jde to..pokud to jde hůř, nech mini vůli jen ať se točí (opravdu mini vůli)..vyžaduje to častou kontrolu a dotahování..kdyby tě to nebavilo, kup ložiska s integrovanými středy spešl pro longboarding, př. seismic tekton (jsou na to lepší ohlasy než na biltiny)
    ESY
    ESY --- ---
    LUCKY_MAN: hlavne vymenit podlozky :]
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    2 dotazy od lamy:

    Předpokládám, že takhle zaříznutá podložka v bushingu být nemá, tudíž můžu asi bushingy vyměnit, že...


    A jaké je pravidlo na utahování koleček/ložisek? Když to utáhnu tak, aby nebyla příčná vůle, tak se kolečka už moc netočí, když utáhnu tak,aby se kolečka točila volně, tak mají vůli. Nějaké pravidlo?
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    SIMEC: kdy kde je ten longboard salon simte?dik
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Tak jsem tu cestu přežil, materiál se tak nějak chystám zpracovávat přes týden, video bude o něco později. Když budete mít cestu kolem, rád vás uvidím na longboard salonu v sobotu v Praze
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    jizda s vetrem v zadech

    CECKO
    CECKO --- ---
    Uz aby prestalo venku prset a mohl jsem jit testovat svoje dve novinky. Asi ze me brzo bude pujcovna .)

    ESY
    ESY --- ---
    SIMEC: supr, sleduju :] gogo :]
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Po delší odmlce opět zdravím, doufám že jezdíte co to jde. Poprvé jsem se dostal ke kompu od té doby, co jsem vyrazil. Hlásím že objet republiku bych býval stihl i za tři týdny, takže si teď dávám pár dní minidovču v rámci tripu a dojíždět budu v naprosté pohodě a pomaličku, zbývá jestli 200km, na které budu mít šílených 5 dní. Těšte se na haldu fotek i nějaký ten video shot.
    JANINAKORALINA
    JANINAKORALINA --- ---
    Zdravim, potřebuju zjistit, jaký je nejvhodnější typ LB pro začátečníka, který se chce pohybovat klasika po městě a měří 181 cm. Podle čeho se vlastě určuje délka longboardu? Díky moc
    HEROLD
    HEROLD --- ---
    SGNLR: ve snowpanicu veeelkej vyber kol.. prislo mi, ze zrovna naskladnovali, kdyz sem tam vcera byl..
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    dik
    ESY
    ESY --- ---
    SGNLR: snowpanic
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    SGNLR: one15.cz ... sice možná "značkovej" shop ale poradí ti tam až až
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    poradte prosim kam muzu v praze zajit do kramu se slusnym vyberem kol a treku.potrebuju nekam vzit desku a poresit vhodny osazeni od nekoho kdo se vyzna a nebude me jen bullshitovat "znackovejma"kecama:)

    diky
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    nechcete se ted nekdo svezt na ladronce/strahove s poloamaterem co si ale rad robije drzku?do od7 na projekci filmu na brevnov tak sem se tam chtel predtim nekde svezt, ale vicemene znam spis jen bikovy spoty z dob frestylebmx posedlosti, coz na longu asi nebdeu to pravy orechovy:)
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    AUDIAC: jj narez sablonu a strikni sprejem
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    to je taky možnost, ale je to docela drahá sranda. spíš to nastříkám sprejem přímo na desku a na to nalepím transparent. a nebo to udělám na dobytka, nastříknu to rovnou na grip a bude :D
    ESY
    ESY --- ---
    AUDIAC: kup grip ve spreji... a namaskuj to :] prace na par minut a vysledek bude supr :D
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    ESY: ahá, já si říkal, že je ta barva nějaká sytá na to, že je přes to transparent... já totiž plánuju na vršek zebru nebo nějakou takovou prasečinu, to bych se při skládání dvou gripů zbláznil. a uřezal si půlku prstů :)
    ESY
    ESY --- ---
    AUDIAC: nn zelenej :D
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    ESY: a na vrchu máš transparentní grip? já mám právě "problém" v tom, že mám trucky Revenge a vyhovujou mi, ale jsou prostě svinsky vysoký, takže to potřebuju snížit co to jde...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam