• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    ESY: Foťák od olympusu, kterej za optimálních světelných podmínek líp točí, než fotí :D
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    SIMEC: Tak že je jen vyčistí a nechá vyschnout a zavře? Protože na olej se lepí zbytečně víc oleje? Tak to bylo asi myšleno podle mě..
    ESY
    ESY --- ---
    Ono by si to chtelo asi rozepsat..

    Benzinem se cisti.
    Olejem se maze.
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MAJDULE: namočit do lihu nebo benzínu za účelem čištění, nikoliv mazání,.. nebo jak to mysleli?:)
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    SNICKERS: byla jsem se informovat v shopu, kde jsem prkno kupovala a doporučili mi ložiska otevřít a namočit do lihu nebo do benzínu, že na mastné oleje se na to bude bordel přichytávat ještě víc....díky za rady! :)
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    neprodavate nekdo jeden truck nejakej sirokej? min 215 klidne i vic
    ESY
    ESY --- ---
    SIMEC: btw.: cim tocite?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    ESY: bingo, tudíž vyšší kvalita zde: http://www.youtube.com/watch?v=O_JFWqEcm6c
    ESY
    ESY --- ---
    SIMEC: obcas to trva pat hodin nez to zpracuje na vsechny rozliseni
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Ad. upload videí..Na vimeu jsem měl problém s velikostí, ve full kvalitě mělo daleko přes 500 mb, nezkoušel jsem zatím jiný formáty..na youtube jsem nahrál ve full kvalitě ale při výběru kvality při přehrávání nabídlo jen 3xx a 2xx takže bída..přitom to teda je pod 15 min tak nevím kde je problém
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    ja vim, neni to pro me, taky si myslim ze je lepsi si priplatit trochu a je to jina liga uplne, ale kdyz by nebylo zbyti tak jestli by se ten Atom bo co to je dal zkousnout
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    BECKOU: Urcite jdi do ty Riviery,mas tam Paris trucky coz jsou super trucky. Divine kola jsem nejezdil ale urcite budou 100x lepsi nez ty noname na tom prvnim. Tech 1500 navic se urcite vyplati investovat .-)
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    tak obecne jsem s radou nepochodil, zkusim konretne :), treba toto http://www.honzovy-longboardy.cz/...-Longboardy/16-2-ATOM/5/314-Atom-41-Drop-Through-Longboard-Green je to za ty prachy moc velkej shit? za tu cenu asi jediny co jsem nasel, jinak tohle http://www.johnny-longboard.cz/...shop/1-1-LONGBOARDY/0/5/526-Riviera-Mayan-Myth-Drop-Thru-longboard uz vypada pekne i kdyz je to drazsi, co myslite?
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    Vimeo ma myslim datovej limit takze muzes mit problem tam nahrat video v HD protoze je velky
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    SHADY: Tak simec psal v článku že nějak nemůže upnout na vimeo v plný kvalitě... Já nevím co s tím má. Každopádně na YT upuju v pohodě HD tak jsem chtěl poradit.
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    SIMEC: Na YouTube můžeš nahrávat v jakýkoli kvalitě zdarma... Jen tam je nejdřív omezení 15 minut (které po pár videích spadne) ale tvé video má pod 12 tak by to mělo jít.
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    LOP4TA: rozhodne maj lumiaci super ceny oproti konkurenci ( nasel jsem i 3x drazsi firmy za metr kabelu)
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    ELESDY: za me je taky muzu doporucit. bral jsem od nich cca 100m kabelu a vsechno vpoho. ale je treba si testnout rozdil od led pasku. maj podle me vetsi svitivost na druhou stranu jsou diody o neco krehci. s kabelem muzes slehat o sto6. zalezi jak moc to bude dostavat zabrat. pasky delaj samolepici lumi kabel mas zase v celku a muzes ho prakticky libovolne ohybat a kroutit. tzn jde z nej udelat snadno treba napis( viz neonova reklama)...
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    CHORBON: led diod pasy nebo luminiscencni kabel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam