• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    jj rozdelat krytku ano ale ne vyndavat prstenec s ulozenymi lozisky
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SHADY: hlavne bych to nerozkladal.
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    SHADY: opět zbytečná alchymie, když stačí vařící voda...pokud jsou teda ložiska rozebraný..žádná sofistikovaná chemie netřeba
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    PAJAOVA: některá ložiska jsou dělaná tak, aby bylo možné je rozebrat a jednou za čas vyčistit (ta s gumovými krytkami), některá naopak ani bez poškození rozebrat nejdou, gumový krytky se manipulací deformují a přehnaný rozebírání je spíš na škodu..doporučuju nad tim míň koumat a vymejšlet čim všim možným je čistit a čim zas mazat a víc jezdit,. to pochopení už přijde samo, protože jde celkem o hovno..ložiska prostě ideálně musí být čistá, musí se točit hladce (tím nemyslím, že se kolečka musí točit hladce, ale samotným ložiskem musí jít točit hladce a bez zadrhávání..kolečka na ložisko působí velkou pákou, takže se můžou točit pocitově dobře i se zasviněným ložiskem..když už se i kolečka točí špatně, ložiska jsou těsně před svojí smrtí) mazat jen a pouze nízkoviskózními oleji (tzn velmi řídké oleje) a to jen jednou či dvěma kapičkami/ložisko (bones speed cream atd, žádný tefloňáky, silikoňáky, wdčka atd., to tam nemá co dělat) nebo nemazat vůbec..pořád platí, že čistý suchý ložisko se bude točit líp, než nějaký zadělaný a napatlaný všim možným, na který se akorát bude chytat veškerej bordel... samozřejmě ložisku neprospívá, když se s ním jezdí ve vodě či v prachu..obecně..některým to vadí víc, jiným míň, ale vadí to všem, ale kdo si občas bordelem nezajezdí..každý ložisko je taky jinak odolný vůči tlakům vznikajícím při slidingu atd..mám obyčejný tektony, který nemažu, jen je udržuju v čistotě, a točí se výborně, mám taky keramický tektony, který (výhradně po vyčištění!) vždy trochu máznu, a jsou taky supr..to je další věc a častá chyba, je zbytečný mazat ložiska, která před tím nebyla důkladně vyčištěna..
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    MAJDULE: Me strojari doporucovali loziska neotvirat vubec ;) A pokud mas nejake obyc, tak spis za dve kila koupit jednou za cas komplet nova ....
    MALIPRINC
    MALIPRINC --- ---
    můj mazel na prodej Paris track 180 červený a černý . BigZig reflex 75 mm zelené ,ABEC 11 . prkno 115cmm . super cruiser . ale musí jít . cena 3500 nebo je to malo???

    SIMEC
    SIMEC --- ---
    NILOR: při tý teplotě co v nich vzniká..nevim nevim..taky nějaký to tření tam je...když máš keramiku, tak to nepotřebuješ..a i když jí nemáš, stále je imho větším problémem bordel, než voda
    NILOR
    NILOR --- ---
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    ESY: Foťák od olympusu, kterej za optimálních světelných podmínek líp točí, než fotí :D
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    SIMEC: Tak že je jen vyčistí a nechá vyschnout a zavře? Protože na olej se lepí zbytečně víc oleje? Tak to bylo asi myšleno podle mě..
    ESY
    ESY --- ---
    Ono by si to chtelo asi rozepsat..

    Benzinem se cisti.
    Olejem se maze.
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MAJDULE: namočit do lihu nebo benzínu za účelem čištění, nikoliv mazání,.. nebo jak to mysleli?:)
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    SNICKERS: byla jsem se informovat v shopu, kde jsem prkno kupovala a doporučili mi ložiska otevřít a namočit do lihu nebo do benzínu, že na mastné oleje se na to bude bordel přichytávat ještě víc....díky za rady! :)
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    neprodavate nekdo jeden truck nejakej sirokej? min 215 klidne i vic
    ESY
    ESY --- ---
    SIMEC: btw.: cim tocite?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    ESY: bingo, tudíž vyšší kvalita zde: http://www.youtube.com/watch?v=O_JFWqEcm6c
    ESY
    ESY --- ---
    SIMEC: obcas to trva pat hodin nez to zpracuje na vsechny rozliseni
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Ad. upload videí..Na vimeu jsem měl problém s velikostí, ve full kvalitě mělo daleko přes 500 mb, nezkoušel jsem zatím jiný formáty..na youtube jsem nahrál ve full kvalitě ale při výběru kvality při přehrávání nabídlo jen 3xx a 2xx takže bída..přitom to teda je pod 15 min tak nevím kde je problém
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    ja vim, neni to pro me, taky si myslim ze je lepsi si priplatit trochu a je to jina liga uplne, ale kdyz by nebylo zbyti tak jestli by se ten Atom bo co to je dal zkousnout
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    BECKOU: Urcite jdi do ty Riviery,mas tam Paris trucky coz jsou super trucky. Divine kola jsem nejezdil ale urcite budou 100x lepsi nez ty noname na tom prvnim. Tech 1500 navic se urcite vyplati investovat .-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam