• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    MALIPRINC
    MALIPRINC --- ---
    Vimenim prkno cca 120 cm za neco kradsiho. Klidne i normalni skate nebi neco mensiho . Tohle ma dost velky flex . Foto mam v mich inzeratech vimenim ci prodam dik
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    AUDIAC: Tak jestli tam zas nekdy pujdes,dej vedet. Bydlim pod kopce,takze se rad pripojim.
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    AUDIAC: na freeride do vyšších rychlostí příp. downhill bych jiný než precision trucky nechtěl, je docela znát eliminace drobných niancí a nepřesností v porovnání s těma běžnejma litejma truckama..kromě naprosto lepších jízdních vlastností se to projevuje např i v životnosti pivot cupu, kterej se na všech obyč truckách vykvedlá po pár jízdách..u longbirdů, se kterýma jsem najel už cca 2500km, tam stále neni ani minimální vůle, což je úžasný..na normální městský ježdění, kde trucky dostávaj zabrat chodníkama atd, příp na freestyle nebo agresivní freeride bych je nebral, protože tam by mi bylo líto je likvidovat, do vyšších rychlostí, nebo na longdistance pushing je to pak úžasná a spolehlivá věc
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SIMEC: ty je vozíš, viď? je tam fakt až takovej rozdíl v jízdním projevu, kterej by aspoň částečně ospravedlnil tu cenu?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SHADY: jj, třeba tohle jsou prostě "Foxy" bez lišky.
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    SHADY: ano, vyráběj se i kvalitní pracovní rukavky:) ty druhý jsou tak na lopatění uhlí
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    SHADY: cena trucků na one15, rozdíl mezi light a full je v tom, že light neni komplet provozuschopnej kit..potřebuješ full
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SHADY: po tom, co jsem měl nedávno na ruce pracovní rukavice, který bych co se týká pohodlí, kvality a zpracování nerozpoznal třeba od Fox/TLD, na to koukám už trochu jinak. jen kvůli absenci lišky stojí místo litra dvě stovky. ale asi nakonec vyměknu a vezmu ty loaded.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SIMEC: mají products, ale na boku lištu s nákupním košíkem a pod každým produktem taky košíček, takže fail :)
    SHADY: njn, ale pokud nemám web dodělaný, tak ho nespouštím a nejdřív ho dokončím, tyhle "drobnosti" pak zůstávají dlouho nedodělaný a dost to kazí reputaci - když mají polofunkční web, jak na tom budou asi jejich produkty... ale nechci tu zabředávat do těžkýho nudnýho offtopicu, holt profesní deformace...

    přemýšlím buďto o celokoženejch Landyachtz nebo Loaded Slide, pač víc jak litra se mi za ně na to moje šmrdlání dávat nechce. a nebo si budu zase hrát na švadlenku, koupím za 250 vychytaný pracovní a našiju tam sucháč :) aspoň z toho budu mít větší radost, DIY rulez :D
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    AUDIAC: jj na facepalm to je:D ale tak na webu maj jen "products", ne eshop, prodávali to tady na one15 http://www.longboardshop.cz/produkty/slide-rukavice-chranice-a-helmy/ ale jak nejsou, tak to stáhli..ale až budou, jistě se tam zas objeví..nebo tam zkus napsat, jestli se něco nezměnilo.. stojí okolo 1600-1700 nový
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SIMEC: ty vypadají celkem dobře. akorát fakt miluju, když si někdo udělá eshop bez cen a s nemožností přidat produkt do košíku... to je vskutku na facepalm. kolik stojí přibližně?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    AUDIAC: Longbirdy, ta profi verze má na prstech dvojitou vrstvu..než jsem si zvykl na rukavice bez puků na prstech, dost jsem je cpal na zem a nějak brutálně jim to neuškodilo .) akorát budou k dispozici až někdy na příští sezonu, teď maj jen economy verzi
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    btw jaký používáte rukavice? pomalu mě opouští moje bajkový foxy s našitým sucháčem, tak za ně sháním nějakou náhradu. chtěl bych spíš něco bytelnějšího, kde neprodřu za měsíc prsty. momentálně mám na prstech víc duct tejpy než rukavice :)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SIMEC: poslední přihlášení 15:23:38 29.4.2013 :( a nikdo se s ním asi osobně nezná, že by ho kontaktoval jinak, co?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    AUDIAC: kdysi jsem se snažil kontaktovat admina kvuli právům k týhle diskuzi, ale nekomunikuje
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    dneska jsem vyzkoušel tenhle spot v Chuchli EZZOP a můžu jen doporučit. provoz prakticky nula, super asfalt a myslím, že se tam vyblbne každej od začátečníků až po ostřílený ridery...
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    ELESDY: nebo tak, to je celkem jedno. zase pokud to bude na nástěnce kdesi pod kilometrem našich setupů, tak to imho bude trochu postrádat význam.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    hele napadlo mě, co kdyby se do záhlaví daly třeba odkazy na různý spotfindery, mapy, případě zajímavý spoty samotný? prohrabávat se filtrem sice nebolí, ale aspoň by se to záhlaví nějak smysluplně využilo, když už ho tu máme.
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    SHADY: ta rada neobsahovala zadnej odkaz
    pouze
    Ninetysixty - BooBam longboard
    ale jinak dobry
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    BECKOU: ten predni je CX surf truck je to hrozne obratny a super se na tom pumpuje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam