• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    CLASHER
    CLASHER --- ---
    DVS: kde presne ste byli na tripu :)
    STU
    STU --- ---
    tak jsem vcera poridil od kamika jetej ninetysixty boobam :) huray
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Super preju aby to fungovalo jak ma... ta podlozka mi prijde hodne omezujici.. ja na prkne nemam zadnou treba a kdyz mam velke kola tak jen ctvrt palce... tahle obri se hodi asi jen na pintaily..
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    CHORBON: ani ja tvoji:] to asi budem ze stejnyhomesta neee s tema napaditejma hlavama.]
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    CHORBON: Hm hm hm, ještě to pak proberem osobně...
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    MAFIRE: neboj je to implementovany v podlozce a pracuje se na zatezovych testech aby to splnovalo nejakou normu a neco to vydrzelo
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Jenom jedna neprijemna poznamecka obaval bych se o svetlo sem umistene protoze prkno casto narazi prave na tohle misto..

    Kamarad taky experimentoval se svetlem ale nevydrzelo to tres pri rychlosti a sjezdy z obrubniku tak se na to vyprd :/
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    LUCKY_MAN: kdyby byl vetsi zajem budu ted vyrabet vetsi serii nasi verze svetel, velitelcinu verzi jsem jeste nevidel, ale vypada zajimave
    WELITELKA: musime porovnat...

    DVS
    DVS --- ---
    Tak jedna z krusnohorskyho tripu :)

    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    WELITELKA: To chci/potřebuju! Ideální na noční návraty domů, čelovka mě nebaví (a hlavně je jen vpředu, že, potřebuju i to koncový světlo:-) ). Kam ti mám přivézt můj long k domontáži?
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    VOJTEK: Tak o ty značce jsem v životě neslyšel...koukam že jsou z Kalifornie,tak to snad bude ok.
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    ..dni jsou precijenom jeste dost kratky..] ťuning
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    Čau,nemáte někdo na prodej trucky 130 nebo 150mm ??? dik
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    VOJTEK: LTB byla moje první deska. Měl jsem ji asi půl roku a stěžovat si rozhodne nemůžu. Prodal jsem jí kvůli tomu,že mě přestalo bavit carvovani po městě a chtěl jsem chtěl desku na DH/freeride. Co si pamatuju a co postrádam u jiných desek byly laminátový protektory na špičce a patce,proti štípnutí desky. Což je super věc. Takže LTB deskou chybu rozhodně chybu neuděláš.
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    máte někdo zkušenost s deskou od LTB? docela bych rád držel značku, ale nevim o nikom, kdo by na tom jezdil...
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    HONZINFLICEK: na nenamotivovaný okolí bych prděl a jel i tak .)
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    U mě tak 1% :( chtěl sem jet, ale nedostatečně sem nahecoval svoje okolí...
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam