• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    BELO
    BELO --- ---
    SIMEC: trochu blbá otázka, ale ty šrouby asi nejdou koupit v baumaxu, jak jsem si to naivně představoval, viďte? ptám se kvůli tomu svému projektu níže.
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    SIMEC: to mi přijde jako nejmenovaný propíraný eshop co jsme tu řešili se stuem :D
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Jelikož mě dnes velmi pobavil jeden eshop, pochlubím se i Vám (jméno říkat nebudu, protože mě loni částečně zasponzorovali)

    objednáno mimo jiné: šrouby s půlkulatou hlavou 31 + 37 mm.

    po nepotvrzené objednávce, váznoucí komunikaci a dalších peripetiích dorazily s nemalým zpožděním:

    šrouby sice půlkulaté, leč 24 mm (tudíž k ničemu)
    šrouby nejen že až moc dlouhé, ale s úplně jinou, rovnou hlavou (44 mm)

    LOL
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Google/obrazky: drop thru riser
    Ty to das samo z druhy strany... misto podlozeni to bude zpevneni
    BELO
    BELO --- ---
    MAFIRE: jak to vypadá pls?
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Dejte tam podlozku pro drop thru na vystuzeni.. uz sem videl i kovove nekde
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    BELO: Tak to vyzkoušej, pokud ti vrstvy na patkách jakš takš držej u sebe. Jestli nemáš 148 Kg tak by to snad mělo držet :) Nejsem teda žádnej inženýr... :D
    BELO
    BELO --- ---
    HONZINFLICEK: no na ty rozskenutý patky jsem se právě chtěl zeptat :) taky jsem z nich lehce nervózní, kor když ta moje deska vypadá jak vypadá...
    na druhou stranu by se mi takovej malej drop-thru shlongboard docela hodil :)
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    BELO: Jako asi v pohodě, nevim jak to drop-thru, příjde mi, že to tu desku dost oslabí, nadruhou stranu, přibude flex, kterej ty skejtový desky nemaj... :) Osobně bych to jen namontoval na patky, tak jak to je na fotce co sem postnul, v případě širších treků by se asi hodil i ten výřez pro kolečka... Jen ta rozfiknutá patka mi tam prostě nesedí...
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    BELO: Kámoš jezdil celkem dlouhou dobu uplně v pohodě na tomhle (uplně v levo), celkem funkční to bylo :)

    BELO
    BELO --- ---
    HONZINFLICEK: no a co si myslíš o té "obřezané" desce z toho linku?
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    BELO: Ne, klucí z Mayhem-u to budou vyrábět :) Už to s nima konzultuju...
    BELO
    BELO --- ---
    HONZINFLICEK: Budeš to vyrábět? Já přemýšlím, že bych si ze starýho skejtu vyrobil toto https://www.evernote.com/...sh/75dad265-7fe2-49a1-95a0-b4929a55dc66/018c66ac741b692b7c273b44720c5f4f
    DVS
    DVS --- ---
    Stezka Klatovy - Svihov... Celkem fajn vylet :)

    PIKEMAN
    PIKEMAN --- ---
    Ahoj prodávám: Prodám ježděný Switchblade od LandYachtz.
    Trucky Bear 852 Black,
    Kola ABEC 11 - BigZig Reflex 75mm,
    Ložiska ABEC 7.
    Celkově dobrý stav, poškrábaný spodek.
    Ložiska, šrouby a bushingy nové.
    Prodám longboard LandYachtz Switchblade 40 - Praha, inzerce, prodám
    http://sport.hyperinzerce.cz/...at/9198117-prodam-longboard-landyachtz-switchblade-40-nabidka-praha/
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    HONZINFLICEK: pekny.. Ne penny sorrac
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    CHORBON: Penny? :D No nevím přesně, psal jsem jim někdy na podzim s podobným prknem, a hlásili něco kolem 1500, teď sem si tam teda domyslel ještě nějaký další věci - něco chci vyříznout do gripu, a ještě pár nějakejch detailů, tak uvidím, doufám, že se i s gripem a namořením nedostanu přes 2k... :)
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    HONZINFLICEK: penny na kolik to vyjde?
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    Nejspíš moje objednávka pro Mayhem, vidíte to jako funkční záležitost? :)

    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    HONZINFLICEK: jako normalni shove-it, i kdyz slidovanej, tak to asi to bude neco vic se spesl nazvem :D
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    HONZINFLICEK: to ja netusim..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam