• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    SIMEC: jo to zni dobre jeste to tady pripomen pred tou akci at nezapomenu a vyrazime z LBC
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    SIMEC: super nápad, do toho bych šel. nějakej hrubej odhad na kolik to vyjde?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Přijedete zajezdit na Lipno? S kámošem chceme udělat v září lnb camp, kdyžtak mrkněte
    https://www.facebook.com/events/327339834088791/?fref=ts
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    HONZINFLICEK: mne prijde zajimava :) jeste jsme nevideli konkavu ale
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    HONZINFLICEK: z toho prvního obrázku sem měl dojem, jako kdyby to prkno mělo mít hrozně krátký efp (v poměru s celkovou délkou desky - nebylo taky zřejmý, kde budou díry .)) ale na fotce to vypadá opravdu líp :)
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    STU: Wow, to vidim až teď od tebe :D Jojo, hezký prkno mám :D ;-)
    STU
    STU --- ---
    HONZINFLICEK: koukam ze nazivo lepsi ;)
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    SIMEC: On ten tvar je ve vysledku trochu jinej :-) Ale sem celkem napjatej jak se to bude chovat :-D Proc konkretne ti to pride odvazny?
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    jestli mate nekdo zajem muzu za hubicku udelat design podle vasich predstav...
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    HONZINFLICEK: a tyvole.) to je dost odvážnej tvar .)
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---


    STU
    STU --- ---
    tak to mate vic jak mesic naskok :D me to jejich malovani moc neoslovila. jaky mate motivy?
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    Mě na ní teď někdy budou tvořit dizajn, tak počítám, že příští tejden bych mohl jezdit :)
    BELO
    BELO --- ---
    STU: měla by do pátku dorazit, tak jsem zvědavej
    STU
    STU --- ---
    BELO: a uz ji mas nebo taky cekas? :)
    BELO
    BELO --- ---
    STU: já jsem si ji taky od nich objednal :)
    STU
    STU --- ---
    tak jsem prave zaplatil zalohu za mayhem desku :) tesim se jak malej capart pred vanocema
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    SUSMEN: jo to ma zrovna kamoska, je to docela fajn a na zacatek fakt ok za 3000 bych ho bral bejt tebou
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    zdar chci se zeptat jestli nemate nekdo na prodej kola kolem 500,- pro kamosku na cruising. diky a jestli mate nekdo odkaz na nejakou stranku se seznamem slidu? chtel bych se naucit neco noveho a trochu dochazi fantazie. dikes
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    BELO: jehlou
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    Zdravim, mam dotaz, chci ted pres leto zacit s longboardem (resp. spis to zkusit)Sem uplnej zacatecnik, v zime jezdim na snb. Co tohle prkno? Je cena ok? Je v pohode pro zacatecnika (budu jezdit na chate - siroka silnice, nulovej provoz)
    Palisades Blue Crush Drop Longboard - Praha 6, prodám
    http://sport.bazos.cz/inzerat/36406409/Palisades-Blue-Crush-Drop-Longboard.php
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam