• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    SCHEEZE: ok, treba dneska kolem sedmy jedu z vypichu na podbabu, to mas kousek
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    VOJTEK: Já bych rozhodně uvítal možnost pojezdu s někým od koho se mohu přiučit. A jsem z Letné, motorizován, takže milerád podniknu výlety i mimo Stromovku :-P. Každopádně kromě jiného jsem také zaměstnán, čili večery nebo víkendy.
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    SKADUWEE: jj, STU uz mi psal, celkem z ruky pro me :D
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    VOJTEK: No tak my jezdíme po Mostě, nevím jestli je to pro tebe dobrá lokalita ;)
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    STU:
    SKADUWEE: klidne bych dal nekdy pojezd s vama, casto nemam partaka, kdyztak posta
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    Dvě generace Goonch longboards vedle sebe :)
    Dynko vlevo a Doublekick vpravo

    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    STU: Tak už zkompletováno, popravdě... úžasný pocit novýho prkna a jezdí to zase jako samo :)
    STU
    STU --- ---
    SKADUWEE: mno tak ja vemu prkno do worku a az pojedu z, tak ti zavolam, vyzvedl bych te, hodil bych domu auto a jeli byjsme do kapa, skoc si do lidlu pro svetylka ;) btw. koukam ze fotka se nenahrala :/

    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    STU: Do kapáče na jedno :D To máme tak na půl cesty :D
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    STU: Ty si taky musíš vzít odpolední, když víš že očekávám! :D Hele možná lehce po městě? Pojedeš předemnou se světýlkama? :D
    STU
    STU --- ---
    SKADUWEE: ohoho...lol, zpropadeny odpoledni :/ nejakej pojezd ve 22:30? :D
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    Tak mám doma novýho mazlíka, akorát takový fail :D Nemám správný imbus na namontování trucků! FCK! :D
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    LUCKY_MAN: jaj ja jsem taky bloncka..jsem si nevsimla vubec zajmu vo lampy:] ..dovez do libu..nebo u jakychkoli vetvi koupis za sest petek dva kousky:]
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    Prodám Longboard Madrid Chameleon, trucky Paris, kolečka ABEC 81A...perfektní stav, jetý párkrát...info v poště - Spěchá
    STU
    STU --- ---
    docela solidni svetylka za 80,- .... sedi na trucky :)
    Čtvrtek, 11.09. - LIDL - správná volba. Kvalita je u nás na 1. místě
    http://www.lidl.cz/cps/rde/SID-0356C1B8-B979DFEB/www_lidl_cz/hs.xsl/nabidka.htm?id=302
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Tak je to cz a ne com
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Downhillmaps.com myslim :)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    WELITELKA: už dlouho něco takového hledám. Ale nenašel jsem, mám to v hlavě, nechceš to se mnou začít dělat?
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    existuje nejaka mapa potazmo doplnovaci mapa tras kde si zajezdit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam