• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    SCUBA: přesně tvrdý mýdlo (ne gel) nebo pánský suchý deodorant ;)
    NEENA
    NEENA --- ---
    nezkousel nekdo opacnej smer? usek z kopce mi prisel kratkej, ale mozna jen zdani, kdyz to jede ze..)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Leze se tam z křižovatky pod pyramidou a vylézá se druhou stranou v troji. Je to zhruba 6.5km tak podle skillu
    STU
    STU --- ---
    Prosim, poradte :)
    kdybych chtěl o vikendu projet blanku, kudy se tam leze? kudy se leze ven? jak dlouho zhruba trva jizda? mate někdo mapku? :)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    U mne Teda vrzal vždy jen pivot Cup když se namocil.. Jakýkoliv odmašťovac to spravi
    SVATY
    SVATY --- ---
    SCUBA: Mýdlo pomáhá, nový bushingy vržou vždycky :)
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    vem si mýdlo a obrus jim kingpin, bushingy, pivot cup a části hangeru který jsou v kontaktu s bushingama
    SCUBA
    SCUBA --- ---
    Podle filtru to tady jeste nikdo neresil, tak jsem mozna jedinej cita co to resi, ale taky vam tak brutalne vrzou bushingy? Premyslim o nejakem oleji, ale vzhledem k tomu ze vetsina bude gumu rozleptavat, tak tezko rict co pouzit. Resil nekdo?
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    Vzhledem k tomu, ze vas nemuze prekvapit zadna dira nebo auto, to i pres vyssi rychlost zvladne skoro kazdej. Jedem zejtra mezi 9 a 10 vecer...
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    nic přelejzat nemusíte.. prudký to je v prostřední části
    NEENA
    NEENA --- ---
    SUSMEN: neboj, prej to neni prudky, nakonci dokonce trochu do kopce..)
    asi by se to melo jeste vyuzit :)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SUSMEN: zatarasy musis prelezat. Objizdet se to neda :-)
    BONGO
    BONGO --- ---
    taky bych to projel, nejedete nekdo dneska vecer? a kudy se teda leze dovnitr..?
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    SCHEEZE: Ja bych se pridal, akorat na longboardu si to nelajsnu, dal bych to na inlinech... Jak je to se vstupem, musi se prelejzat nakej plot nebo se tam jenom nakej zataras objede
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Jeli jsme to z malovanky do troji a je to naprosto na klid... Před příjezdem mestaku to stihli i ti nejpomalejší :)
    GOLDEN_TEACHER
    GOLDEN_TEACHER --- ---
    Sobota večer - sraz Vypich ? Kvůli pozornosti kterou si to získalo bych volil pozdější hodinu > 10h ?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Já jsem passé..
    Ale trochu se bojím,že HN to zabily.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    EXCITE: tak pojede nekdo jeste se mnou nez tam budou hlidkovat porad? :-) Mohl bych i dnes pozdeji v noci nebo patek, sobota, nedele.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    pff
    V tunelu Blanka už se dávno jezdí. Jenže na skateboardech | domaci.ihned.cz
    http://domaci.ihned.cz/c1-63031370-v-tunelu-blanka-uz-se-davno-jezdi-akorat-ze-na-skateboardech
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    Odkad kam se to,da jet?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam