• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    ICI
    ICI --- ---
    WELITELKA: mam dotaz, co je to nad tim kingpinem?
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    DEFECTED: ano prosim:]
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    HONZINFLICEK: prudký kopec,je potreba :D
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    DEFECTED: Trochu jezdím (a dost u toho mávám rukama :D )

    http://cdn.makeagif.com/media/5-18-2015/YdP9JU.gif
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    tip na misto belgie/lux? dik
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    Lochkov spot ( Toeside Pendulum Slide )

    Jazdíte??! .. :)

    STU
    STU --- ---
    eh... tohle znate?
    Freeline Skates are Strangely Awesome
    https://www.youtube.com/watch?v=BlhUt8AJJO8
    MALIPRINC
    MALIPRINC --- ---
    Skousel jsem tu skupinu lb bazar na fb najit ale nejak se mi to nedari . Poradte pls
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    BEREGOND: madridem nic nezkazis. na fb skupine lb bazar urcite nejakou prijemne cenove dostupneho sezenes
    SVATY
    SVATY --- ---
    AUDIAC: Za mě jednoznačně cult chronicle, creatory jsem nejezdil, ale jestli kloužou ještě víc (což prej jo) tak už bych na to měl fakt strach :D
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    Mám dotaz, přítelkyně by si ráda pořídila longboard (jako přibližovadlo, dřív jezdila na skatebordu). Co jsme na to koukali tak jsou mezi prkny docela velký cenový rozdíly. Uvítali bychom tipy na co si dát pozor,případně nějaké doporučené značky (je prkno od Madridu dobrý nápad?). Díky moc
    ATM
    ATM --- ---
    Shanim nekoho, kdo si vyrabi vlastni skejty...slysel sem ze snad nekdo z modran kuti a ma i dilnu na prkna...mel bych zajem o jedno ci dve easy prkno/a dle mych pozadavku...hodne jednoducha konstrukce... kdyztak posta!
    Dik!
    ESY
    ESY --- ---
    SKADUWEE: tak tejden je v pohode :) Deska me prisla nova minulej tejden z owlu. a na LB slalom se urcite pujdu taky podivat

    https://www.facebook.com/...edia_set?set=a.10205042724046631.1073741832.1198669138&type=3&uploaded=3
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    ESY: Přinejhorším na LB salonu v květnu seženeš vše.
    ESY
    ESY --- ---
    Grip vyresen, one15 ho budou do tejdne mit:)
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    STU: potřebuju grip harware na tuhle raketku a možná risery. Ale to asi počká na lb salon :) Zatím koupím ten samej šroub co tam byl :)
    STU
    STU --- ---
    SKADUWEE: no ty woe... jestli budes objednavat nejaky sroubeni, tak bych si mozna taky neco vzal... a nebo to mesic vydrzim do salonu .)
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    STU: Už mám zlomenej kingpin. No a zadní kola se už nesekaj. Jen jsem dotáhl zadní trucky, byly celkem povolený :)
    STU
    STU --- ---
    SKADUWEE: a jako zajimave toci, ne ze ne :D
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    Tak z Dynka se stala tahle miniraketka :)



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam