• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    ICI: A kdes je kupoval?
    Děkuju, to přesně potřebuju :) Jenom pro upřesnění termínů u bushingů... Dole znamená blíž matce, nahoře blíž prknu?

    Ehm, když už jsme u toho, doporučíte někdo chrániče? :) Používám zatím z bruslí, a asi budu potřebovat nový.
    ICI
    ICI --- ---
    BEREGOND: to jsou přesně oni. S tou velikostí... ono je to daný typem prkna, třeba na cruiser co mam do města víc jak 74 mm nenarvu, ale když vyměnim oldschool skate za 180 mm parisy tak tam muzu dat klidne ty 80 mm- pomůžou i vyšší podlozky pod trucky ;-)
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    ICI: dík. To asi vyzkouším. Dá se nějak poznat doporučená velikost koleček? Nerad bych aby se to v zatáčce kouslo.
    BTW to jsou tyhle? http://www.seismicskate.com/bearings/wheel_bearings_tekton_10mm_ceramic_set_of_8/
    ICI
    ICI --- ---
    BEREGOND: měl sem podobný problém, vyřešeno výmnou ložisek (ceramic seismic - musim říct že bezvadně drží rychlost a o dost déle se točí), trucky mam spíš takovou klasiku Paris V2 - nikoho nurazí ale zároveň ani nenatchne, co se koleček týče tak sem puvodní 84a, 70 mm vyměnil za 80mm 78a O-tangy a přejedou neuvěřitelnej bordel a v zatáčkách to drží parádně. Jinak bushingy podle váhy, to musíš zkusit sám, osobně používám středně tvrdý, konus dole, válec navrch, aby mi to trochu točilo.


    MIKVE: co čtvrtek, pátek? to bych vecer teoreticky mohl dokemit ;-)
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    Koupil jsem si nakonec Madrid Gun a jsem spokojenej. O víkendu jsem byl zkoušet vlny v Malešickým parku a byla to paráda. Mám ale přesto začátečnický dotaz, chtěl bych to trochu poladit. Ve srovnání s prknem s Arborem 46´ to prkno mnohem rychleji ztrácí energii, při průjezdu zatáčkou víc "plave" (ten Arbor líp drží stopu). Je mi jasný, delší prkno s většími kolečky na tom bude v tomhle líp. Co můžu udělat proto abych to prkno zrychlil, přidal mu na stabilitě?
    Doporučíte mi nějaký tracky, bushingy, kolečka? Případně nějaký čtení? Díky moc :)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    MIKVE: pokud to nebude moc velkej dh :) mam radsi takovou tu pohodicku, kdyz to jede bez pushovani, ale zas muzu bejt ozralej a mit u toho plny ruce zradla a plne se mu venovat :-D
    MIKVE
    MIKVE --- ---
    cauz, co dat vecerni skupinovy pojezd prahou? moc to tu nemam zcekovane a stromovka s letnou.. no, chtelo by to neco lepsiho ,)
    STU
    STU --- ---
    ESY: jo je to fakt dobrej pojezd :) tohle bylo moje druhy video z tyhle cesty, dostal jsem gopro k narozkam, tak snad toho bude vic a i neco zajimavejsiho :) hlavne ten prvni sjezd jsem si nedotahnul kamerku, takze si tocim prkno a tak metr pred sebou, ale zase jsem to jel na bomby :D
    ESY
    ESY --- ---
    STU: to vypada fajn :)
    STU
    STU --- ---
    SKADUWEE: ja bych toho chtel :D
    TSTONE
    TSTONE --- ---
    DEFECTED: když myslíš, ono můžeš dělat sebelepší věci ale bez reklamy seš nic, bohužel to tak je již nastaveno

    SKADUWEE: och děkuji ZAP ESHOP
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    TSTONE: ..niet nad všadeprítomnú reklamu, že ?!
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    TSTONE: odkaz na eshop odkazuje na tuhle diskuzi.

    STU tohle chceš :))
    TSTONE
    TSTONE --- ---
    kdyby ste snad někdo zatoužil po symerickém doublekicku tak případně tu je videjko

    ZAPboards KACHNA
    http://www.youtube.com/watch?v=6fhPz6zQ2io


    ZAP facebook
    ZAP eshop
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    A protester kneels eith his skateboard amidst water jets during a demonstration to demand changes in the education system at Santiago, May 14, 2015. REUTERS/Catherine Allen

    (ukradeno ze stipaciho auditka)
    ICI
    ICI --- ---
    Ahoj, jezdíme většinou po skupinkách, minimálně 3 lidi se vždycky najdou, jinak taky nejsem z prahy ale pohybuju se na ose Praha, Kralupy, Roudnice s tím že pokud by byl zájem můžu ukázat lokální kopečky pod řípem kde se mi jezdí nejlíp;-) cca pul hodka z praglu po dálnici směr na sever.

    V sobotu jedem českolipsko žádnej downhill ale pohodicka pupm truck.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VOJTEK: a co teprv ty slameny baliky podel zavodnich trati? o prirodnich nalezistich zemniho plynu ani nemluvim...
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    HARVIE: pod kopcem se otocis zpatky...a tam hori les :D
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    jiskrici puky :)
    NEW LONGBOARD PUCKS -CREMA FIRE-
    https://www.youtube.com/watch?t=95&v=7GUJHEBmPQo
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    ESY: My měli jít dneska, akorát jsem pořád zasekanej v práci :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam