• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    STU: hezky! co jezdite za kola?
    STU
    STU --- ---
    jsme byli vcera se shadym trenovat standupy ve skateparku. tomu sycakovi uz to docela jde... v prubehu cekani na shadyho a nejakym tom lehcim utrhnuti slysim jak si kluci zacali vypravet neco o standupech a ze je to docela v klidu... tak jim rikam at si to zkusi, at si udelaj nazor... no nedavali to chlapci vubec, nejdriv je prekvapila vaha, zejo .... no pak si vzaly skejty a zacali tam malovat... to neni fer jak je to na tom skejtu jednoduchy :D
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    jsem netusila jakou obri radost mi udela novej clen v my flotile:] jsem k nemu prisla tak trochu jak slepej k houslim, tak nejak j'jsem ho zanedbavala a stal v koute..ale ted dostava tri dni napit..a jsem fakt nadsena..
    madrid madmax bigfoot, wconcave je neskutecne pohodlna, takova prostornejsi..nebo spis pestrejsi co se pohybu tyce:]
    http://prodimg.snbz.cz/shop1/madrid-madmax-bigfoot.jpg
    jsem zvedava co vydrzi, musim rict ze po intenzivni minuly sezone je bambus dost vyrychtovanej, ovsem bez vetsi ujmy prezil dvakrat prejeti autem:]
    spicka u trucku se teda temer rozpadla, ale vzpomela jsem na stary dobry devadesatky kdyz todle "brneni" bylo k dostani v krame..ja to vytiskla na 3d tiskarne..tak su zvedava co to vydrzi..plus ten tank konecne zvednu na zadni.]

    konec pochvalovani se:]
    SHADY
    SHADY --- ---
    HARVIE: Ty kolečka na Pražský kostky dobrý :))
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    SHADY: souhlasim s husinou..cruisrik s takovejma independentama skejtovejma..kdo by se nezjezil.]
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SHADY: asi protoze sou nestabilni :-D ale na tomhle prkne snad neni jedinej pouzitelnej dil...
    SHADY
    SHADY --- ---
    nevím proč ale z longboardů se skejtovýma truckama mám husinu :D
    MUFF
    MUFF --- ---
    Offnyx kamarádka prodává longboard:
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Longboard GLOBE Diamond Wedge 36" / Praha / 2800 CZK ]
    Kdybyste o někom věděli, kdo by měl zájem, tak ať prkno zbytečně nezahálí.

    Díky.
    MIKVE
    MIKVE --- ---
    SHADY: to teda! x)
    MIKVE
    MIKVE --- ---
    cauz, dnes od 16 hodin na pumptracku v modřanech..
    SHADY
    SHADY --- ---
    HARVIE: jop ale zatím je to takovej nástřel, může se to hejbnout (dolu i nahoru), ale ne o moc.
    sry lepší foto nedokážu momentálně. Je to celkem hrubý lamino.
    A ten vader už se celkem šoupe :) no zkusil jsem to bez lamina :)

    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SHADY: za 300 i s laminem?
    SHADY
    SHADY --- ---
    STU, GANCARCIK: Hele tohle je zkouška co vydrží ta samolepa bez lamina. Abych na to přilepil něco pořádně potřebuju tročku slepit a pak trochu obrousit (a nejspíš zalakovat) patky. A už to bude s laminem, protože tenhle potisk je už děravej :D
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    Urcite.. Nebo zalakovat treba bezbarvym autolakem
    STU
    STU --- ---
    SHADY: si to hlavne sraz smirkem :)
    SHADY
    SHADY --- ---
    sorry za spam :))



    SHADY
    SHADY --- ---
    SHADY: Doma mám ještě jednu tu starou grafiku se zombíkama co jsem měl na tom Dynku, tak zkusím vyfotit, ať je vidět struktura toho lamina.
    SHADY
    SHADY --- ---
    btw. Podlahovou samolepu s podlahovým laminem mám vyzkoušenou. Není to lesklý. To lamino je hodně hrubé, grafika přes něj jde vidět v pohodě a po roce ježdění jsem neměl jedinej zářez na desce ani v grafice, všechno to pobralo to lamino.
    Takže kdyby někdo chtěl, pošlete mi grafiku. Obraz musí mít minimálně 200 dpi (150 se pod tím laminem možná ztratí, ale z méně jak jednoho metru už tam budou vidět pixely.
    Cena cca 300 Kč za jeden potisk s poštovným, když tu grafiku budete chtít zpracovat, ještě se domluvíme, jestli za to něco budu chtít.
    Takže kdyby měl někdo zájem napište.
    SHADY
    SHADY --- ---
    GANCARCIK: už tam mám toho pískovýho vadera, je to jen na zkoušku, co vydrží podlahovka bez lamina. No zatím drží, ale škrábe se ta latexová barva, takže lamino je potřeba.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam