• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    JAVESEU: Jak často se takováto akce opakuje?
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Kdyby nekdo mel zajem, tak dneska od 6ti ve Stromovce. ;)

    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    ICI: když jsme to s kamarádem balili ( jeli směrem k autu) tak se tam objevil někdo s elektrickým skateboardem Evolve Carbon GT. Taky pěkný kousek;-)
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    ELDERIK: Jj, tam je to pekny, ale jen na ELongu. Skoda ze to neni cely a vic z kopce :)
    ICI
    ICI --- ---
    ELDERIK: známí mi hlásili že tě tam asi potkali
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    Zatim nejlepší svezení jsem si na elektrickym skejtu užil na relativně nové trase Krejcárek - Hlavní nádraží. Dost dobrej povrch až na oblast v tunelu pod Vítkovem a napojení mostu přes Husitskou. Trasa skoro 3 km. Relativně dost lidí na in-line a běžců v obou směrech.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Btw. Co Longboard Salon jdete někdo? Přemýšlel, jít si někam zajezdit před a pak se posunout na LNG salon na pivko, nějaký video, potřebuju koupit ložiska atd...

    https://www.facebook.com/events/126845364819532/
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Kam na longboard v Praze – Freeride Vypich, Strahov, Pohořelec [video, mapa] | www.javes.eu
    http://javes.eu/longboarding/kam-na-longboard-v-praze-freeride-vypich-strahov-pohorelec-video-mapa/
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    ICI: Tak jsem se byl podívat v Malešickém parku. Cestou ze Želivského je super sešup (ulice Nad vodovodm).
    Cesty v parku maji super povrch. Jako začátečník jsem si místní pumptrack užil, i když jsem ho jezdil v protisměru. V místě u houpaček je na něm štěrk, ale dá se to přežít.
    Cestou zpět na Želivského proti mě prosvištěla holka na longboardu ;-) . Předpokládám, že Nad vodovodem je jedna z longboardových tras.
    ICI
    ICI --- ---
    ELDERIK: Malešický park má super povrch a dokonce něco jako pumptrack. V týdnu sem byl zkusit Parukářku a na můj vkus je tam moc psů a kočárků, nicméně jsou tam velmi zajímavé úseky kde se to rozjede.
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    Tak jsem byl teď ráno na chvíli ve Stromovce, abych zjistil situaci. Na ježdění na esk8 je to takovej průměr. Některé úseky jsou ok, ale povrch nic moc (starý a dost hrubý asfalt). Větvičky a lupní jsou v pohodě, ale na dost místech jsou příčné pukliny široké 2 až 3 cm, díry nebo povrch vypadající jako by nalili asfalt přes kaštany ( úsek výstaviště - Šlechtova restaurace). Ty už se ve velké rychlosti přejíždět nedaji.

    Úseky co se mi líbily:
    Stoupání od výstaviště směr Ovenecká ulice (přes koleje) - nejnovější úsek s nejlepším povrchem
    Od výstaviště kolem plotu a kolejí - asi nejdelší trať ve Stromovce končící až na kostkách co jsou u výjezdu do Gothardské


    Večer možná (pokud neobjevim lepší trať) přejedu přívozem k zoo a zkusim trať směr Roztoky
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    Zítra mám v plánu jezdit s Raptorem po Stromovce a okolí. Ještě nevim kdy přesně, ale pokud by si chtěl někdo zkusit elektrický skate tak se můžeme dohodnout ;-) . Samozřejmě helmu s sebou. A pokud by jste měli v plánu padat, tak i chrániče.
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    JAVESEU: Tak jsem na tom dneska jel a musim říct, že za ty prachy dost dobrý...
    ESY
    ESY --- ---
    JAFROST: stromovka je super
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    UNCLE_JIMBO: prodáno :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    JAFROST: jeste zkus trasu kolem vitkova treba
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    jo a kecam, jeden long a to druhy je penny
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    asi spatne hledam, ale kam v praze na longboard, resp. kam dva amateri na long, idealne rovinky, minimum kopcu (idealne nula), proste na pohodu projizdka? Stromovka? Letna? Cyklostezka kolem vltavy zase bude asi plna lidi. Za kazdy tip dekuju.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    kdyby někdo sháněl novej stroj, bohužel nemám vůbec čas a jen se na něj zbytečně práší, tak by z jara mohl někomu dělat radost.. pro nyxáky sleva

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Longboard LOADED TESSERACT / Praha / 6200 CZK ]
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    ELDERIK: Vypadají jak z hračkářství :D Ale dej vědět, taky by mě jen tak ze srandy zajímaly ty sharky.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam