• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    PAJAOVA: kdy lidé pochopí a policie si uvědomí že mají a pokutují za jízdu ve vozovce? Blbý zákon ale je to tak. Pokutovat na chodníku mají pro změnu cyklisty :-( Ale furt se jim to nějak plete. Což neznamená že je potřeba na chodce brát zřetel a dát jim vždy dostatek prostoru a přednost. Protože jsme lidé a tohle je slušnost.
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    Ostravske okenko :D

    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    87HIGHFLYER: Na nyx to davam vzdy jako posledni ;)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    JAVESEU: hod to rovnou i na fb pls
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    87HIGHFLYER: Dneska Petřín cca. 18-20h.

    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Dneska hráča od 1800, kdyby se někdo chtěl přidat.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Kdyby měl někdo zájem, dnes menší začátečnická session na Strahově. Zkoušení slide, footbrake, učení se ježdění z kopce apod. Je to tady: https://goo.gl/maps/fg2WJjMvmpWJLRRV8
    HORA
    HORA --- ---
    JAVESEU: Jasný, chápu, taky už nejsem nejmladší, zlatejch 37 :D
    Jen jsem podobný typy zkoušel a prostě jsem asi nějak přecitlivělej a na tý noze mě to ruší.
    Každopádně za ty prachy asi dobrej set.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HORA: Mám aktuálně nový tyhle: https://longshop.cz/shop/longboard-chranice-mach-set/ jen kolena. Koleno víc obejmou, chraniče se používáním povolí a následně už to není nepříjemný, ale po 1. a 2. to nebylo nic moc. Ale je to jak jakýkoliv oblečení/boty. :)
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HORA: Bál bych se že ti to koleno nepodrží z boku. tohle je hlavně na čelní (čéškový) střet. Jinak se dělají chrániče na BMX a Bike které jsou velmi podobné ale navíc chrání holeň. Ale tak samozřejmě jestli sedí tak proč ne :) Já chci mít kolena vzhledem k tomu že mi je 37, fakt safe. :)
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    HORA: ja mam teda jeste starej model se suchacem :D
    HORA
    HORA --- ---
    LOP4TA: No, já je za 200 neměl, ale i tak spokojenost :) To zapínání je super,že si to nastavíš a pak už jen pokaždý zacvakneš.
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    HORA: mám prakticky stejné jen starší model, kdysi od kámoše cca za 200 :)
    HORA
    HORA --- ---
    HORA: Tak nakonec jsem skončil u http://www.adventurelife.cz/Chranice-kolen-ALTA-Contour-LOK-d154.htm Velká spokojenost. Je to lehký, dá se v tom hejbat a funkční taky.
    HORA
    HORA --- ---
    Díky všem, zkusím teda asi nějaký levnější airsoftový.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HORA: Btw. proti ohoblování jsou na tech chráničích plastový kryty který trpí mnohem míň. Pěna je na jakýkoliv pád ale silniční lišej nepořeší.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HORA: Hele GFormy jsou pro zkušený ridery, a jen pro případ průseru. Na učení slidu si pořiď něco obyčejného a až se naučíš tak můžeš Gformy nebo nic. Respektive spadneš a roztrháš si je a budeš v tom po každým pádu za 2k. Ani džíny ti to neustojí, max si je rozdrbeš při třetím pádu.
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    HORA: g formy ztlumi vetsinu narazu ale nemaji zadnou odolnost proti oteru. takze je oskubes fakt rychle kdyz jdou rovnou na beton
    HORA
    HORA --- ---
    LOP4TA: Díky za tip, mrknu teda i na nějaký airsoftový. To zní fajn HK je kousek :)
    HORA
    HORA --- ---
    87HIGHFLYER: Tak jestli to máš vyzkoušené ok, ale asi to chce ty kalhoty ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam