• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUSoučasná sakrální architektura
    TRPASLICE
    TRPASLICE --- ---
    HAROLD: Teď když o tom mluvíš, tak ano, vidíme.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Vidíte tam taky to co já?
    WAMPILENKA
    WAMPILENKA --- ---
    http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=15871 (co by asi řekli na tenhle návrh tady?)
    TRPASLICE
    TRPASLICE --- ---
    MUTHA: No podle designu určitě uctívači Cthulhu, podle názvu už si nejsem jistá, ale naprosto souhlasím s tím, že mocně doufám, že se to brzy vyloupne do reality. (Při psaní si slintám na klávesnici.)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MUTHA:
    to bude pro Brotherhood of Nod
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Performance mladého Knížáka byly super. Jenže pak na stará kolena dostal moc, byť nad jednou galeriíí a zblbl. A ještě na AVU byl daleko víc přínos, než škůdce.

    Holt rebelové mají umřít mladí a nezadat si s establišmentem.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    (Jsem chvíli přemejšlel, jestli mám coby dlouholetý Knížákův fanda rozjet trolling, ale seru na vás, mam kocovinu. :))) )
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TANAIS: já Knížáka taky nesnáším. A je to mazal, houby umělec. Ten článek byl v ýDěsu, soudobé umění mi přijde pošahané kompletně, takže odbornou literaturu nečtu taky, nejsu masochistka.

    Ale on holt surový beton bude vždycky vypadat tak trochu stejně.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    GENTIANA: Mně je vcelku jedno, co si o paňácích myslí kritika. Já odborný články na jeho práci nečtu. Fakt je ten, že se mi jeho věci nelíbí a že jsem protiknižákovsky naladěna.

    Balkony, nojo, možná jo.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TANAIS: no, tak paňácové nebyli obšlehnutí z veřejných hajzlíků, to si z toho akorát dělali srandu kritici. A hodnotím FORMU, jako že to vypadá jako z jednoho kadlubu.

    To proplítání jsou balkony, zdá se. Sice by mi teda někdo duchovně pokročilejší mohl vysvětlit, na co je kostelu balkon.....
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    GENTIANA: to mně teda vůbec, paňácové jsou obšlehnuté postavičky z veřejných záchodků, nicméně tohle je přeci jen trochu komplikovanější, ale docela by mě zajímalo, jak vypadá itneriér s těma "provlečenýma" stěnama, neumím si to představit, ale mám dojem, že to musí být poněkud stísňující.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MUTHA: připomnělo ty Knížákovy betonové paňácy zpřed Veletržáku.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MILLY: spadá pod kolonku znovuobnovená a nebo renovovaná z neveselého stavu. Tak nějak se tam tyhle projekty shromažďujeme.
    MILLY
    MILLY --- ---
    ZUZKAOU: No, to jsem si říkala, že ne..- není přece zrušená. (naopak) Ale zkusím to teda ještě tam.
    MILLY
    MILLY --- ---
    Našla jsem http://www.facebook.com/events/406323119394596/ a taky nevím, kam jinam s tím, tak snad se to sem hodí.. .-)

    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Ted jsem objevil web Chramy.cz - poradne nevim kam ho na Nyxu zaradit, ale zdejsi navstevniky by mohl zajimat. Na webu se shromazduji fotografie sakralnich a industrialnich chramu.

    Chrámy.cz
    http://www.chramy.cz/
    NOIK
    NOIK --- ---
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    RATUS: ta spodni fotka vpravo mi tim zkosenim zebrovani hodne pripomina nase kartograficle centrum od Z. Franka ve Velkych Opatovicich. Super.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam