• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALESalé
    Adresa
    Orebitská 14
    Praha 3 - Žižkov

    Pár informací
    Prostor je 100% nekuřácký, na baru je k dostání pivo a nealko drinky.
    Vždy s otevírací dobou nebo dle programu je na Salé veganská večeře za dobrovolný příspěvek, podle vašich možností.

    Otevírací doba

    Otevřeno úterý až čtvrtek 18:00-21:00
                      sobota 13:00 -15:00 Lidová kuchyně
    a podle programu

    MHD spojení
    Bus 133, 175, 509 zastávka U Památníku
    Tram 5, 9, 26, 55, 58 zastávka Husinecká

    Kontakt
    mail: sale(at)riseup.net
    web: 451.cz/sale

    rozbalit záhlaví
    MASOO
    MASOO --- ---
    SALE: bylo to skvělý!
    SALE
    SALE --- ---
    dneska itálie - rajčtatová polívka s bylinkovýma krutonkama, těstoviny se smetanovou omajdou a špenátkem a nějaká banánová buchta.

    a kdo dneska nestihne, tak v úterý hot dog pod taktovkou veganský klobásy. dál checkuj program.
    SALE
    SALE --- ---
    KOCOURMIKES: v pondělí máme zavřeno. otvíračka je od úterý do čtrtka. výjimka j pouze první pondělí v měsíci.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    SHLAPPI_MO: jsem chtel prijet na tu bezpecnostni akci comrade, toz ale zvladnu to dal i bez ni a prijedu na jidlo v pondeli nebo v utery, hotdogy a ta omacka lakaji. A comrade Masoo se se mnou nebavi, tak pozdravuj holky dneska za me prijedu pristi tyden :)
    SHLAPPI_MO
    SHLAPPI_MO --- ---
    kterou akce, protože je jich dve - dalši čast Trable a workshop internetové bezpečnosti, pak je tohle https://radar.squat.net/en/node/188344 asi jidlo bude ještě od 7mi
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    cau ahoj, v kolik hodin je dnes vecere ? (pred akci dnes)
    MASOO
    MASOO --- ---
    SALE: fér, někdy vyzkoušim;)
    SALE
    SALE --- ---
    myslim, že za 45
    MASOO
    MASOO --- ---
    SALE: za kolik mate avivaz?
    SALE
    SALE --- ---
    dneska bramkaše a plněný papriky, k tomu budu vyrábět aviváže do potrvinovky, kdyby se ěnkdo chtěl přidat.
    a reklama na úterý: [ Hot dog day / conconvention / 9.1.2018 / CR - Praha - Salé, Orebitská 14, Praha ]
    SHLAPPI_MO
    SHLAPPI_MO --- ---
    ja jsem pro, stav se a se podivame na kalendar
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    SGNLR: "z" dystopúicky budoucnosti.kurva,grammar nazis prominou(a to jsem dneska svetiu sliboval, ze zacnu psat s diakritikou)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    mam tip na film, kterej si nechci poustet doma na monitoru a rad bych prio projekci na vetsi plochu sdilel strach s dystopicky budoucnosti jeste s nekym:)

    ...

    BLADE RUNNER 2049 - Official Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=gCcx85zbxz4


    omluvou za mensi guilty pleassure necht mi je fakt, ze je to proste pokracovani kultovky(alibisticka omluva za to, kdyby to pripadne byla total picovina,ale nemela by:)

    co vy na to?
    SALE
    SALE --- ---
    jinak dneska film [ Promitani: I cento passi/One hundred steps / kinomovie / 2.1.2018 / CR - Praha - Orebitska 14, Infocafe Salé ] a bramboráky, zítra otevřeno, čtvrtek budeme vyrábět aviváže.
    SALE
    SALE --- ---
    SALE
    SALE --- ---
    je to tak. během svátků máme zavřeno. ale vidíme se 1. ledna na burgerech.
    [ Novoroční Salé burger monday / conconvention / 1.1.2018 / CR - Praha - Salé, Orebitská 14, Žižkov ]
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    YARRDESH: republika už není, někdo ji zabil
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    bude zejtra salat a rizek na republice?
    SALE
    SALE --- ---
    Dneska kyselica (zeli, tofu, cibule, brambory a smetana, vole)!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam