• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUKAMILASTOPY HRŮZY
    Vzpomenete si ještě občas na tuhle brakovou literaturu na které dospíval v průběhu 90. let takřka každý? čte to ještě někdo dnes,, máte schované nějaké díly nebo snad máte celou sbírku. Vzpomínejte, probírejte, prodávejte, půjčujte a vměňujte
    rozbalit záhlaví
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    prave,a
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    těbúch
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    původně jsem myslela, že je jich i víc :) já jsem se strašně bála u Neznámá v zrcadle :)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    TRISSIE: zenu v nebezpeci si vubec nevybavuju zas ja :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    To byla opravdu ideální literatura na cesty, s Ženou v ohrožení a Ženou v nebezpečí jsem absolvovala pravidelné cesty Plzeň - Brno vlakem.
    BUKAMILA
    BUKAMILA --- ---
    TRISSIE: To musela být taky pecka, soudím dle obalu :D
    BUKAMILA
    BUKAMILA --- ---
    taky jsem dostávala poznámky za opisování, ale tam to bylo trochu komplikované, já když přemýšlím, mluvím u toho nahlas a ani to sama nevnímám, učitelka si vždycky myslela, že si tam radíme
    BUKAMILA
    BUKAMILA --- ---
    KALLISTO:
    dojstojevským nás na druhém stupni strašili, narušila jsem jim to, když jsem odmítla číst švejka a raději přijmula tres....teda zločin a trest
    BUKAMILA
    BUKAMILA --- ---
    DIVA:
    ženu v ohrožení vůbec neznám :-O
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KALLISTO: nic si z toho nedělej, já dostala poznámku i za povinnou četbu, protože zatímco někdo blekotal nahlas v první lavici třetí stránku Němého Bobše, já už byla na třicáté, a učitelka neustála psychicky, že i přesto vím, kde mám navázat, když mě vyvolá na hlasité čtení :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    DIVA: ano! Žena v ohrožení! Jeden sešit za 9,90Kč, můj věrný průvodce na cestách autobusem z Prostějova do Prahy, babička mi ho vždycky koupila na nádraží a vystačil mi až na Florenc :-)
    Vychází to ještě? To bylo tuším od Ivo Železný, vycházelo hrozně moc sérií, Žena v ohrožení, Žena v nebezpečí (jedno bylo duchařské, a to druhé něco jako thriller?), a pak všechny ty milostné, taková kratší harlekýnka.
    KALLISTO
    KALLISTO --- ---
    No paaani, vecny zdroj poznamek na prvnim stupni. Na druhem uz to bylo za Conana a nakonec i za Dostojevskyho. Myslim, ze na me byla uca zasedla X)
    DIVA
    DIVA --- ---
    ENTENTYKY: jj tje přesně ono .) když si to tak vybavuju začínám konečně chápat že mě oslovil i ten brak typu kulhánek moudrý atp .)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    no, jo, fakt - zenu v ohrozeni si kupovala babi vlastne :D chvili jsem musela vzpominat, co to bylo, ale takovy ty tenky sesity se zlutym zahlavim a nakym bubu pribehem
    DIVA
    DIVA --- ---
    a pak žena v ohrožení .P potlačené vzpomínky mě dohánějí! .))
    DIVA
    DIVA --- ---
    omg :D tohle sem si kupovala místo svačiny .))
    BUKAMILA
    BUKAMILA --- ---
    nejvíc se to vždycky čenžovalo na škole v přírodě.....ve Volyni jsem nechala jednu knížku v té polici za stolkem, co se otevírala po vysunutí šuplíku
    BUKAMILA
    BUKAMILA --- ---
    TRISSIE: a to na tom určitě vydělal míň jak chomutovská knihovna, kde jsme si je chodili půjčovat, tam chěli už tenkrát to je tak 10 let zpět za studentskou kartičku 120 kč na rok, s tak drahou knihovnou jsem se nikde jinde nesetkala
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam