• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUKAMILASTOPY HRŮZY
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    no, jo, fakt - zenu v ohrozeni si kupovala babi vlastne :D chvili jsem musela vzpominat, co to bylo, ale takovy ty tenky sesity se zlutym zahlavim a nakym bubu pribehem
    DIVA
    DIVA --- ---
    a pak žena v ohrožení .P potlačené vzpomínky mě dohánějí! .))
    DIVA
    DIVA --- ---
    omg :D tohle sem si kupovala místo svačiny .))
    BUKAMILA
    BUKAMILA --- ---
    nejvíc se to vždycky čenžovalo na škole v přírodě.....ve Volyni jsem nechala jednu knížku v té polici za stolkem, co se otevírala po vysunutí šuplíku
    BUKAMILA
    BUKAMILA --- ---
    TRISSIE: a to na tom určitě vydělal míň jak chomutovská knihovna, kde jsme si je chodili půjčovat, tam chěli už tenkrát to je tak 10 let zpět za studentskou kartičku 120 kč na rok, s tak drahou knihovnou jsem se nikde jinde nesetkala
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    u nás ve škole, byla to nějaká pátá třída nebo tak, na tom někdo postavil docela dobrý podnikatelský model - měl nakoupeno hrozně moc dílů a půjčoval je spolužákům asi za 3 koruny na dva dny, nebo tak nějak... utopila jsem v tom vždycky značnou část kapesného :-)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    taky jsem s temahle oddechovkama travil prazdniny... mam je ted navezeny v knihovne na chate. a nejvic me bavil Christopher Pike, to b\val nejvetsi masakr :D
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    me bavil hodne hard rock
    a obecne veci od nicholase adamse, skoda, ze jich bylo malo
    BUKAMILA
    BUKAMILA --- ---
    jinak tady jsem našla komplet seznam všech dílů
    Stopy hrůzy - přehled všech dílů
    http://www.stopar.borec.cz/stopy-hruzy/index.php
    BUKAMILA
    BUKAMILA --- ---
    Posedlá je asi moje nejoblíbenější, pak byl dobrý skřek šelmy, zadání jsi mrtvý a Mr. Popularity
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    posedlaaaaaaa :D to bylo dokonaly :D

    ja jich mam par desitek, zdaleka ne vsechny, hlavne ke konci uz me to nejak nebavilo kupovat ... hlavne jak to bylo casto na pokracovani a tak .. a na zacatku to zase bylo desne tezky leckdy sehnat :D
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    Ach.... mám doma malou sbírku, kdyz jsem jezdila na prazdniny k babicce tak mi vzdycky teta knhovnice nabrala 20 stop a ja lezela a cetla a cetla:)
    TAkze doma zkouknu sbirku a muzu pucit!
    BUKAMILA
    BUKAMILA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam