• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHRASEWASTE TO ART - ODPAD S NOVOU DUŠÍ ... recyklace ... umění ...DIY
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    GUDRUN: já používala sítko na čaj, když jsem za stolem našla spoustu drobností v hordách prachu :-)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    MOLLY: u nas se strihaji jako napln do dekoracnich a sedacich polstaru.

    a tohle je dobrej napad: If you drop something small on the floor and can’t find it (such as an earring, button, etc), cut the leg off some old pantyhose and put it over the nozel on the vacuum cleaner. The suction will lift up the lost object and leave it stuck to the pantyhose. To me nikdy nenapadlo.

    MOLLY
    MOLLY --- ---
    ZRZKA: jo, něco je zajímavý, uvidím no.. kdyžtak bude jen pár gumiček a prázdnější šuplík :-)
    ZRZKA
    ZRZKA --- ---
    MOLLY: google něco vyhodil, nic uber cool, ale možná tě z těch 20 nápadů něco zaujme
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    nemáte někdo nápady na jiné využití starých punčocháčů než jsou gumičky, punkový roztrhaný punčocháče a tohle?
    SARRI
    SARRI --- ---
    nevim zda to sem uplne patri, ale prijde mi to jako genialni napad aneb jak neztratit krytku od fotaku ;DD
    SHI
    SHI --- ---
    navod
    Cómo crear un huerto urbano con pallets - Las Manualidades
    http://www.lasmanualidades.com/6382/como-crear-un-huerto-urbano-con-pallets
    SHI
    SHI --- ---
    patri to sem.?
    SHI
    SHI --- ---
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    SYPH1: moje máma tohle dělá už tak tři roky, až budu doma, pošlu fotky. tenhle je dost děsnej, co si budeme povídat:D nicméně se to lakuje až pak jinak by se ti ty ruličky při ohýbání lámaly.
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    SHI: pokud natřem lakem ty noviny tak to pak vypadá lépe a dá se to stylovat do různejch barev, nebo jestli to natíraj až potom newiim, na postup jsem se neptal
    SHI
    SHI --- ---
    !!!
    SHI
    SHI --- ---
    repast z pred a po)
    SARRI
    SARRI --- ---
    PHRASE: videla jsem moc peknou podlozku pod horke hrnce ze spuntu od vina ..
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    jste alkoholici? něco pro vás :) škoda, že dens těch korkáčů v lahvích ubývá...
    SARRI
    SARRI --- ---
    trosku damickovskej blog, ale sem tam zajimavy napady na recyklaci materialu
    Craft My Ass off
    http://craftmyassoff.tumblr.com/
    SHI
    SHI --- ---
    SHI
    SHI --- ---
    SHI
    SHI --- ---
    SHI
    SHI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam