• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VDFLATREFERENCE na řemeslníky, opraváře, zkrátka dodavatele zboží/služeb, souvisejících (nejen) s bydlením.
    SM3
    SM3 --- ---
    [Renovace koupelny v paneláku]
    Pokud byste měl někdo tip nebo jste schopný to někdo přímo udělat...
    COMATORY
    COMATORY --- ---
    TBC: Myslim ze tenhle model kamen tam mam taky plus jeste nejaky jiny ale podobny. Poslal sem info do zpravy.
    COMATORY
    COMATORY --- ---
    TBC: Netusim. Zjistim a dam vedet.
    TBC
    TBC --- ---
    COMATORY: typ ? GAMAT 461 nebo jine?
    COMATORY
    COMATORY --- ---
    Zdravim, mam trosku zoufalou situaci. Mam na byte 4x plyn. topeni WAW, jsou z roku 1979 a z tech 4 funguje jenom jedno. Nejsem schopny sehnat nikoho, kdo by to opravil. Jsem ochotny si extra priplatit, Zlinsky Kraj, budu rad za kontakt nebo doporuceni. Dekuji.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Praha
    podlahář, velmi milý, vstřícný, atd. prostě zanechal dobrý dojem
    Attila Lukáč, telefon 777331140, nějak spolupracuje s Brenem, v některých případech má na koberec slevu, asi tehdy, když si objednáte koberec z "nářezového programu", tedy nikoli z role na prodejně.
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    Důrazné varování před CZ interiéry s.r.o. https://www.czinteriery.eu/cz/. Celkově je celá firma marná, ale jmenovitě Jaromír Novák je naprostý tragéd, má to být projekťák, ale vystupuje i jako truhlář a podlahář, přičemž ani jednomu zjevně nerozumí. Nicméně majitel firmy se za něj plně staví a sám se neangažuje, že ho to nezajímá. Jsem v tom jen za 30k, ale jednání s nimi mě stálo pár let života. Naprosto nekompetentní, obchodně, ale hlavně odborností. Mělo mě varovat, co mi ukázali na dílně a v showroomu, protože to vypadalo hrozně esteticky i provedením, ale postavil se za ně náš architekt, který jinak měl doporučení velmi dobrá a spolehlivá.
    Mělo jít o zakázka na truhlařinu v celém bytě za cca 1.5 míče, po půl roce nemám ani soklové lišty... Na meily neodpovídají, pokud tak zjevně z cesty, telefonická komunikace obdobně, tři měsíce nekomunikovali vůbec (první jednání proběhlo loni, osobní schůzka s potvrzení zakázky v březnu 2022), tisíce návštěv, konzultací a požadavků na stavbu a nakonec mi Novák dnes řekl, že si nepamatuje, že u mě kdy byl. Dohodnuté schůzky ruší hodinu předem nebo prostě nedorazí (jako dnes, kdy měli dorazit v 8, celý byt vyklizený, a prostě nepřišli, že se ta schůzka zrušila, jen mi to nějak neřekli). Dneškem to martyrium snad končí, protože mi došla trpělivost. Lišty z nich snad dostanu alespoň jako polotovary, a můžu si je lepit sama, pokud ne, tak mě ještě čeká soud o tu zálohu. Zbytek zakázky ticho po pěšině.
    Na celé rekonstrukci se truhlařina ukázala jako největší oříšek, ale tahle parta je naprosto marná.
    CERMI
    CERMI --- ---
    Ahoj, mate tip na sikovneho zednika, ktery zvladne novou zidku podel venkovnich schodu? Postaveno ve 30tych letech 20.st. Praha 5 a okoli. Diky.
    S_NITRO
    S_NITRO --- ---
    sháním reference na Atrium (dřevostavby) a Povolstav, firma co vybaví celé řízení pro stavební povolení. Díky
    VOIKUKKA
    VOIKUKKA --- ---
    Stavební dozor JMK (Slavkov u Brna), někdo prosím nějaké doporučení?
    POWEROFSTYLE
    POWEROFSTYLE --- ---
    Dokázal by někdo poradit, kde nechat opravit sluchátka (Koss UR 20)? Už mi slouží poctivých 15 let, ovšem objevil se nějaký problém u džeka :/
    POWEROFSTYLE
    POWEROFSTYLE --- ---
    HOJ_TY_STEDRY: Děkuju! Mohu také doporučit, vše proběhlo bez problému, skvělá domluva i cena.
    HOJ_TY_STEDRY
    HOJ_TY_STEDRY --- ---
    POWEROFSTYLE: https://www.oprava-pracek.cz/ můžu doporučit. Prehlidla jsem teda jenom kamínek ve filtru (facepalm), takze nevím, jak umí složitější věci, ale super jednání, dobrá cena.
    POWEROFSTYLE
    POWEROFSTYLE --- ---
    Prosím někdo tip na opraváře praček? Snad nic složitýho. Prahahaa
    SOCIOLOZKA
    SOCIOLOZKA --- ---
    ARFEA: Ahoj, mě teď dělal kuchyni tento: http://www.truhlarstvi-petru.cz/
    Není to sice na pětce, ale můžu jen doporučit.
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    Ahoj, nemáte doporučení na truhláře v Praze (nejlépe na pětce)?
    ESY
    ESY --- ---
    Nekdo tip na opravu Philips monitoru BDM4065UC v Praze?
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Ahoj, potřebuji vyměnit pracovní desku v kuchyni a naistalovat drez a varnou desku. Nepodoručíte někoho v Praze?
    SM3
    SM3 --- ---
    Jste někdo schopný nebo máte tip na někoho kdo předělá vodovodní trubky ve stoupačkách?
    Barákem jdou již nové plastové - od hodin do koupelny (cca 2m) jsou staré kovové, ty je potřeba odříznout a dát tam plastové, jedná se o provizorní řešení na pár měsíců, čím dříve tím lépe.
    Letňany.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam