• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRAKKABÍLÝ ŠVÝCARSKÝ OVČÁK - aneb lední medvědi sem!
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    DRAKKA: na druhou stranu znam takovych bilousu hned nekolik
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: to je dost dobre mozne...
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    Proste se bojim ze dalsi pes uz nebude tak skvelej kompromis v "jsem partak pro zivot" a "jsem plny drivu a suprove se se mnou pracuje". :)
    CYRILA
    CYRILA --- ---
    jasně :) taky mě to zajímá :)
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: ja myslim ze muzes i verejne, tenhle klub je tu beztak takovy zalezly, zadny facebook :-))
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    SRUBKA: asi pošta :)
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: Než se rozepíšu, můžeš blíž vysvětlit "co občas vidíš kolem sebe"? By mě zajímalo, jaká jsou tvá hlavní kritéria pro ideálního BŠO (očekávám detailní popis Valliho :D) a jací jsou tedy ti ostatní "co občas vidíš kolem sebe", v čem nesplňují tvá očekávání.
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    SRUBKA: hele, určitě nepořídím. Jsem ráda že stíhám pracovat s jedním psem, a to ještě s odřenýma ušima. Navíc, ráda bych veškerý čas, energii a peníze investovala do Valiho potenciálu :D
    Jednou, až bude Valiáš starej pán, tak si asi jeho štěně vezmu. Záleží taky na čubě. Leda, pokud by se vyskytla nějaká super cvičící čuba.. to bych asi rozmýšlela. :)
    I když mám pocit, že co se týče bělouší povahy, tak s příštím psem na tom prostě budu vždycky hůř než teď :( Vím že to může znít jako prázdný chvástání, ale holky, já si furt nemůžu "zvyknout", jak hrozně lehce se mi s Valiášem pracuje, jak hrozně snadno je motivovatelnej, jak je plnej energie a pro každou akci.. a co občas vidím kolem sebe, tak se bojím, že může být jenom hůř. :I
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: Chci, chci a chci! Ale mám to zakázaný. :D Dva psi holt stačí. Co ty? Pořidíš si dalšího?
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    Nechcete někdo štěňátko? :)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    DRAKKA: gratulace, i kdyz se zpozdenim! :)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    DRAKKA: super, gratulujem :o)
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    Tak se pochlubim i tady - vcerejsi dvojzkousky nam s River opravdu vysly - dva ciste behy a tudiz dve slozene zkousky :-))



    JULYZ
    JULYZ --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: super :o)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    JULYZ: ne to me vubec nenapadlo ze by to tak melo znit :) to bylo mysleno jako povzbuzeni :)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: však to nebola výtka abo tak :o) super, že ste sa odvážili
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    JULYZ: zkouska je od slova zkouset.. a bylo nas malo, tak mi nezbylo nic jinyho nez nastoupit :D
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: gratulujem!
    s Aminou na BH mám v pláne ísť, tam už nie je čo pokaziť, s Kairosom možno tak o tri roky :o)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    DRAKKA: je to dlouhý a nudný, říkal Vali :)
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: povidej :-) ale ja mam dojem ze BH jsou na "zakladni zkousku" dost tezke, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam