• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: jde o to aby mi svítilo upozornění/badge u pošty, což upomínkama nedocílím...
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    Ad upominky rad bych videl i posty ktere jdou do minusu
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Ad upomínky…
    Přimlouvám se za možnost rozčlenit je podle diskusí, popř. možnost vyfiltrovat si svoje upomínky v rámci diskuse.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: jo i ne, samozřejmě mě to napadlo, ale není to můj usecase, což chápu, že zas může být edgecase :)
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Konkretni zpravu ne, eviduje se jen od jakeho casu mas zpravy prectene. A tohle se pak pouziva i pro protistranu myslim.

    Neposlouzi k takovemu oznaceni lepe ty upominky?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Šlo by označit zprávu v poště za neprectenou čistě pro vlastní potřebu (není potřeba propisovat pro druhou stranu).
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    WebM je zjednodušené/osekané mkv (Matroska). Podle standardu je podporované ještě mp4 (uvnitř může být H.264, H.265, AV1) a Ogg (a ten není podporovaný v Safari).
    FLV a AVI je bordel.

    HTML video - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/HTML_video
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    22DAEMON: mkv je moderní formát, to bych viděl spíše jako problém Firefoxu… a avi pro kompatabilitu. A to už jsem vynechal flv, ve kterém je spousta klipů :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    (chrome, teda, ff nepoužívám)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    NAVARA: vazne chceme mkv a avi? Ja bych volil jen formaty se sirokou podporou, mkv mi dela na firefox android toto

    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: No asi bych mel dodelat i pro tyhle pripsdy.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Spoustu 100MB gifů jsem bez problémů převáděl do méně jak 10MB mp4 - dokud mi nedošel ten 1GB místa tedy :)
    22DAEMON: mkv, avi

    NYX: A je ten rozměr třeba? Když to tam hodím přes přílohu a video tag, tak se také nikde nezjišťuje a funguje to.

    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    NYX: děkujeme, nezkoumal jsem, ale napiš si na seznam ještě .WebM a .GifV prosím
    NYX
    NYX --- ---
    Si poznamenam. Pokud pujde nejak jednoduse zjistit rozmer videa, muzu udelat.
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    22DAEMON:
    NYX: tohle má 2.4M to mi přijde smysluplně velké, ale klidně můžeš mp4 hostovat na imgur.com nebo tak něco
    NYX
    NYX --- ---
    A do prilohy se vejde nejake smysluplne mo4?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    22DAEMON: Ani za "nope" to nestojí :)

    NAVARA
    NAVARA
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    QWWERTY: melo by to byt volitelne a imho bez ohledu na premium (mam)
    imho to na starem nyxu bylo - aspon si vybavuju funkci vlastniho statusu .. jestli to fungovalo si nevybavuju
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    GLOBETROTTER: za me je to treba super feature, protoze pokud ma nekdo podobne zajmy jako ty, tak se muzes podivat co sleduje a casto objevis temata/thready, ktere by te zajimaly taky, ale nevedel jsi, ze tady jsou
    a to jsem kdysi prochazel i cely seznam a stejne jsem spoustu zajimavych prehlidl nebo mi z nazvu hned napoprve nedoslo, ze by me mohl obsah zajimat taky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam