• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOTHER_ENVYBALET pro aktivní i pasivní vyznavače
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DELFINBLUE: a neni problem, ze ma kazdy jinou nohu a spicky si nejak "rozslapne" a tomu druhemu uz nikdy nemuzou byt "pohodlne"?
    DELFINBLUE
    DELFINBLUE --- ---
    Ahoj všem prosím vás, nelze si někde vyzkoušet jak se chodí v baletních špičkách, před tím než se koupí? A kde popřípadě nějaké shenat třeba z druhé ruky? Nebo je někde insturktážní video, co dělat a tak?
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    ETH: je možnost to nechat tak jak to je? .. tyhle překlady jsou vždycky spíš smutný, než ku prospěchu věci .. zejména u seriálů a filmů (knihy to občas ještě ustojí - ale taky to nebývá žádná hitparáda) :)
    ETH
    ETH --- ---
    ahoj, mám dotaz do pléna, na HBO budeme od listopadu uvádět nový seriál z produkce Starz Flesh & Bone a hledáme tomu vhodný český název. Nemáte prosím nějaký nápad, jak to přepsat? Trailer je případně zde: http://www.starz.com/originals/fleshandbone/featured a vypadá to super! děkuji za případné nápady.
    HOUMAN
    HOUMAN --- ---
    Ja baletim jak holubicka !
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    MLADEE: Mají to na Hellspy
    MLADEE
    MLADEE --- ---
    neměl by náhodou někdo, nebo nevěděl kde stáhnout, tenhle film?
    Ballet 422
    http://www.ballet422.com/
    VER_MASLE
    VER_MASLE --- ---
    Zdravím přátelé... Chci se zeptat, zda někdo nevíte, co mám dělat pro to, aby mi přišlo nějaké upozornění z ND, že jdou do prodeje lístky na představení XY... Mám registraci a tak jsem si myslela, že by taková služba mohla být v rámci registrace ale asi není že... Díky za info
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ráda bych spolupracovala jako fotograf s nějakou baletkou případně studentkou taneční konzervatoře. Byl by tady někdo takový?
    Aktuálně leda někde uvnitř, ale jinak bych ráda venkovní fotky v parku nebo u jezera ve stylu
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    PODFUCK: hmm, to je smutne "/
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Tak upřímně, pro mne docela zklamání. Asi hodinu mi trvalo uvěřit, že je to skutečně Moskevský balet.
    Jediná scéna a to ještě namalovaná skoro na prostěradle, reprodukovaná hudba v hrozné zvukové kvalitě, prostředí Kongresového centra taky moc atmosféře nepřidalo, výkony takový hodně vlažný - málo vášně... Labutí jezero ve Státní opeře mi přišlo a 50 % lepší.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Achjo, přímý přenos asi nebude což?
    SINDIPE
    SINDIPE --- ---
    PODFUCK: závist! Do Brna nepřijedou.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Tak jsem se dočkal. Už dnes večer! MOSCOW CITY BALLET, P. I. Čajkovskij LABUTÍ JEZERO

    N_I
    N_I --- ---
    mam dve vstupenky na Moscow city ballet na 4.12.2013 do KCP...kdyby nekdo chtel prenecham je za.....posta?
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    EWOKK: Aha, a kam byste doporucili chodit? Kde se dobre chovaji?
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    myslím, že už se to tady řešilo jednou...taky mě celkem srali a chvílemi byli dost nepříjemně žoviální. Proto jsem začala chodit jinam..ale i tak mi to něco dalo :)
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    Mně tam v té piruetě nějak nebyli sympatičtí ti lektoři. Chodila jsem na mírně pokročilé a měla jsem bratra majitele. Vadilo mi, že se nedokázal naučit s kazeťákem, takže na hudbu ke každému cviku jsme čekali 100 let - ve finále pročekaná hodina. Jinak prostředí a zázemí super.
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    já jsem teda chodila do Piruety a na soukromý hodiny jinam skoro 5 let a teď jsem se úplně ponořila do pole dance a na balet jsem dost zapomněla...ale půjdu se asi příští týden podívat v pondělí, mám úplně pocit jako bych tomu baletu zahýbala :))
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    EWOKK: Děkuji moc :) A držte palce!

    Do piruety chodí teď i moje sestra, poprvé v sedmnácti letech a já tam byla někdy na jaře poprvé, no už je mi víc než třicet, a bylo to skvělé! Kdo máte čas tak neváhejte v jakémkoli věku ")
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam