• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    DRRAK
    DRRAK --- ---
    jestli můžu mluvit za rytmickou sekci, tak jsou všichni poctěni :P
    HARALD
    HARALD --- ---
    A explicitně bych tentokrát ocenil zásluhy rytmické sekce. :-)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    Úžasně jsem si včera zazpívala a moc děkuji všem hráčům na hudební nástroje za to, že je tak dlouho bavilo mě doprovázet :P :)))
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    HARALD: no, NELDE přeci vybaluje kytaru z futrálu a ladí :o))))))))
    HARALD
    HARALD --- ---
    Taky děkuji všem zůčastněným. I komornější akce jsou, jak vidno, příjemné. I když... 20 lidí už asi není typická komorní akce.

    Bolí mě prsty na levé ruce, ale to je asi nic proti tomu, co dnes prožívá Nelde. :-)
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    Něco fotek ze včerejška je tady.

    Zen11-015

    Zen11-012

    Zen11-013
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    děkuji všem tahounům, moc se mi to bílilo. :o)))
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Fakt oceňuju práci se zpěvníky, díky!
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    oook.
    HARALD
    HARALD --- ---
    OLAPH: Všechno pro toto hraní je v záhlaví, zpěvníky jsou v PDF.
    Co bude příště se můžeme dohodnout v pátek.

    A počítám, že téma se bude držet tak do devíti až do desíti a pak se to stejně zvrhne kdo co chce. :-)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    takže mám nacvičit kryla nebo i další věci. Nějak jsem nepochopil, co všechno tedy platí pro teď a co pro jindy. Šlo by téma dalšího (+třeba zpěvníky) dávat do záhlavi?
    HARALD
    HARALD --- ---
    ALIANOR: Hodlám zpěvníky rozšiřovat, nikoliv je dělat jenom pro jedno použití. Na jedno použití by to bylo fakt moc práce na ten efekt. :-)
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    HARALD: Kryl ... a ja tam nebudu :((

    Bude nekdy repete?
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    GENEVIEVE: takříkajíc, když budeš zpívat, budeš kmitat harmonicky :o))))))))
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    HARALD: ono s tou známostí je to složité. to co mně přijde, že musí umět každý tak je většinou naprosto neznámé a naopak...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Harald: díky za organizaci, myslím, že takhle to bude přehlednější :-) a třeba mi bude někdo občas držet texty i za barem, když tentokrát budu kmitat... ale i tak si zazpívám... a vůbec, už se těším :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    A jedna prosba. Berte to jako hlavně zpívací akci. nemysím, že si nemůžete i povídat, ale posledně byla jednu dobu situace, že přes hluk rozhovorů nebylo slyšet kytary a zpěv. Tak hlavně přijďte zpívat, prosím. :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Jinak, ty čtyři zpěvníky budu brát minimálně ve 4 výtiscích každý, takže by mělo být zajištěno, že kdo bude chtít koukat do textu, nebo kdo bude chtít koukat na akordy, ten bude mít příležitost.

    Není třeba se omezovat jen na ty 4 autory, počítám, že časem se bude zpívat cokoliv co koho napadne. Ale hlavně na začátcích bývá problém s tím vymyslet co hrát a nastává velké množství kolizí "to neznám". Vybíral jsem notoricky známé (no dobře, Kryl není všechno notoricky známého), které by měly jít hrát na požádání bez problému. Takže takové rozezpívání. :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Měl jsem uzavřít anketu v okamžiku, kdy vítězil Karel kryl a já se pustil do přípravy jeho zpěvníku. Od té doby (4 dny) zahlasovalo pár dalších lidí a najednou to vypadá, že úplně ignoruju výsledek hlasu lidu. Tak neignoruju, povšimněte si, že jsem taky hlasoval pro možnost, která nakonec vyhrála a která bude mít svůj zpěvník až příště.

    A tady je ten Karel Kryl.

    Karel Kryl.doc (140288 B)
    ERVEN
    ERVEN --- ---
    Mormegil bohužel nedorazí, neb je v pátek 18 hod. stále ještě v práci a v sobotu ráno pokračuje. Užijte si to....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam