• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    Vítejte v klubu, který je věnován pravidelnému hraní a zpívání. Dříve jsme se scházeli v knihkupectví Krakatit, dnes v komunitním centru na Kampě. Tenhle klub slouží k domlouvání srazů, případně témat, atd. Obecně platí, že pokud se známe, tak jste srdečně zváni. Hosté v rozumném počtu jsou vítáni, zejména pokud dokáží slušně zahrát na nějaký hudební nástroj. :-)

    Tuhle akci v pozvánkách nazývám "Kotlíkařením". Berte to se značnou rezervou, hraje se všechno podle toho, ci chtějí hrát ti, kdo dorazili. Témata vyhlašovaná se hrají hlavně na začátku, pak už vybírá kdo chce co chce. PDF s nejčastěji hranými písničkami je ke stažení ZDE.

    Jackův smích - Hulíkův záznam písničky z 6. kotlíkaření 23.8.2012
    rozbalit záhlaví
    HARALD
    HARALD --- ---

    Pro Kotlíky by se mi hodil termín:

    19 hlasy od 12 respondentů

      HARALD
      HARALD --- ---
      Tak z počítače už mohu víc, než z mobilu, tak sem vrazím anketu....
      GENEVIEVE
      GENEVIEVE --- ---
      čtvrtek 6. bych dorazila. 30. bohužel budu v Brně :)
      HARALD
      HARALD --- ---
      Tak jo. Jdu na Kotlíky. Budou buď ve čtvrtek 30.3 nebo ve čtvrtek 6.4. Kdo všechno byste dorazil?
      HARALD
      HARALD --- ---
      Zase jsem dostal chuť hrát a vůbec, víc se věnovat kytaře a mandolíně. A projevilo se to i v tom, že jsem v prosinci a v lednu dal dohromady další verzi svého zpěvníku - je k dispozici ke stáhnutí TADY. Co tam jde najít:

      - celkem 248 písniček od 50 různých interpretů; z minulé verze jsem vyřadil asi 40 málo hraných písniček a přidal přibližně 130 nových
      - akordy jsou u všech písniček zkontrolované; neznamená to, že tam nejsou chyby, ale je jich míň, než ve většině internetových zpěvníků
      - písničky obsahující méně často používané akordy je mají přiloženy formou obrázku pro kytaru a mandolínu
      - kromě obsahu i rejstřík podle interpretů

      Tak doufám, že jím někoho potěším a nebudu jediný uživatel.
      HARALD
      HARALD --- ---
      KOUMES: To bude tím, že nemám šťávu zorganizovat třicáté Kotlíky.
      ZVATLAL
      ZVATLAL --- ---
      KOUMES: Měl jsem pocit, že si o nějakou reakci tak trochu říkáš :). Nicméně kdybys usoudil, že chceš ve svém boji raději stát osamocen, můžu se zase smazat ;).
      KOUMES
      KOUMES --- ---
      ZVATLAL: You are killin´my streak!
      ZVATLAL
      ZVATLAL --- ---
      KOUMES: Zase - pro mě - špatný termín :(. Ale se mnou a termíny je to teď obecně dost špatné.
      KOUMES
      KOUMES --- ---
      Přátelé,
      posledního půl roku mám pocit, že do této diskuse píšu pouze já. Anyway:

      https://www.facebook.com/events/634309356750404/
      KOUMES
      KOUMES --- ---
      Drazí a milí,
      opět je zde kytarování by night.
      Přijďte, budeme se na vás těšit.

      https://www.facebook.com/events/487324858141072/
      KOUMES
      KOUMES --- ---
      Vážení přátelé
      rád bych vás pozval na následující událost:
      https://www.facebook.com/events/1051140831603356/
      Jde o kytarování, tentokrát však pod záštitou PbN. Přijďte, budu se na vás těšit.

      Koumes
      MLEKAR_STEIN
      MLEKAR_STEIN --- ---
      nejakej leden?
      MLEKAR_STEIN
      MLEKAR_STEIN --- ---
      MIFKAL:
      HARALD:
      ano, těšíme se na říjnový termit
      MIFKAL
      MIFKAL --- ---
      Plíhala si dám velmi ráda, posunutý termín mi bohužel padnul do data Bestie, kde už jsem předtím nasmlouvala pomoc a bylo mi blbé to odmítat, ale těším se na říjnový termín.
      HARALD
      HARALD --- ---
      Díky všem, kdo jste dorazili. Bylo to příjemné a pohodové, moc jsem si to užil. A i když jsme zpěvníky Plíhala na místě měli, tak se sešla velmi neplíhalovské osazenstvo, takže jsme zapěli tak 5-6 písniček a nechali si to jako téma na příště.

      Takže otázka ... kdy příště. Zkusím se zeptat držitelů prostorů, kde jsme už byli a pak navrhnu termíny.
      MLEKAR_STEIN
      MLEKAR_STEIN --- ---
      HARALD: a to ja si klarinet vemu :-)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam