• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    Vítejte v klubu, který je věnován pravidelnému hraní a zpívání. Dříve jsme se scházeli v knihkupectví Krakatit, dnes v komunitním centru na Kampě. Tenhle klub slouží k domlouvání srazů, případně témat, atd. Obecně platí, že pokud se známe, tak jste srdečně zváni. Hosté v rozumném počtu jsou vítáni, zejména pokud dokáží slušně zahrát na nějaký hudební nástroj. :-)

    Tuhle akci v pozvánkách nazývám "Kotlíkařením". Berte to se značnou rezervou, hraje se všechno podle toho, ci chtějí hrát ti, kdo dorazili. Témata vyhlašovaná se hrají hlavně na začátku, pak už vybírá kdo chce co chce. PDF s nejčastěji hranými písničkami je ke stažení ZDE.

    Jackův smích - Hulíkův záznam písničky z 6. kotlíkaření 23.8.2012
    rozbalit záhlaví
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    GORDHART: s krabicí jsem počítala bez debat, tam se nepřipouští neúčast :-)
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    a KRABICE!
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    tak mě napadá, je nějaká varianta, že by byly na zpívání housle? Mi přijde, že by se tak hezky hodily tentokrát :-) a třeba Koumes a jeho basa :-) a tak :-)
    AINEE
    AINEE --- ---
    Myslím, že Čechomor je takový... hratelnější než Hradišťan
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    no mě zmátl nový název místnosti, na čechomor se těším jak malá od té doby, co jsou kotlíky :-) takže prosím prosím čechomor :-) ten zbytek je mi jedno, u písní zásadně netuším, kdo za ně může, takže si nespojuju :-(
    HARALD
    HARALD --- ---
    No to jsem zvědav co všechno zvládnu. Co teda Pacifik, Čechomor, Redl?
    A Hradišťan někdy příště?
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    Já to taky brala jako jistý Čechomor a za ten se teda také přimluvuji! :)
    SHAIKA
    SHAIKA --- ---
    Já myslela, že ten Čechomor je jistý... pokud ne, tak rozhodně taky. :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    já bych ráda i čechomor, ať si něco taky zazpívám, z tohohle nevím, jestli něco znám...
    HARALD
    HARALD --- ---
    ALIANOR: Redla beru jako ano. :-) A riskuju Hradišťan navíc. :-)
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    ... Redl, Redl, Redl ...
    konec fanouskovskeho proslovu a pokusim se dorazit.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Tak budu statečný ... je tu někdo, kdo by mi dokázal předat v mp3 nějaký ten Hradišťan? Znám od nich asi 3 písničky ale jsem schopen naposlouchat.

    A pak by se hodil zpěvník, protože většina jejich písniček, co jsem viděl na netu, jsou bez akordů.

    A do třetice, kdo Hradišťan znáte, dejte vědět, co jsouty "superhity".

    Díky.
    SHAIKA
    SHAIKA --- ---
    Hradišťan a Redl určitě! :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    MIFKAL, OLAPH: Mě osobně z těchto možností nejvíc oslovuje Redl. Hradišťan bych si musel trochu víc nacvičit a na Kočka bych si zcela jistě netroufl. Navíc, Tomáše Kočka považuju spíš za lahůdku pro znalce než něco široce známého.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    hradišťan, redl?
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    Nejsem si jistá, jak moc známý bude Kočko, ale pokud by byl, tak bych se za něj přimluvila :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    A termín je potvrzen - 8. června.

    A co jako téma. Tentokrát bych dal ten Pacifik a k tomu nějaké lidovky. Návrhy? Čechomor se samozřejmě nabízí jako první.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Mám trable s vlastním kalendářem. Snad do pátku vyřeším a po domluvě s Darionem vyhlásím termín.
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    nuže, jak tedy s termitem hraní?
    prvního, či osmého?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Teď mi došlo, ze vlastně taky preferují druhý víkend v červnu oproti prvnímu :-)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    DARION: skvělý nápad :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam