• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    Vítejte v klubu, který je věnován pravidelnému hraní a zpívání. Dříve jsme se scházeli v knihkupectví Krakatit, dnes v komunitním centru na Kampě. Tenhle klub slouží k domlouvání srazů, případně témat, atd. Obecně platí, že pokud se známe, tak jste srdečně zváni. Hosté v rozumném počtu jsou vítáni, zejména pokud dokáží slušně zahrát na nějaký hudební nástroj. :-)

    Tuhle akci v pozvánkách nazývám "Kotlíkařením". Berte to se značnou rezervou, hraje se všechno podle toho, ci chtějí hrát ti, kdo dorazili. Témata vyhlašovaná se hrají hlavně na začátku, pak už vybírá kdo chce co chce. PDF s nejčastěji hranými písničkami je ke stažení ZDE.

    Jackův smích - Hulíkův záznam písničky z 6. kotlíkaření 23.8.2012
    rozbalit záhlaví
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    NELDE: určitě tam nějaká kytara, na kterou budeš moc hrát, bude :-)
    NELDE
    NELDE --- ---
    GENEVIEVE: Hrát budu, ale kytaru se mi nechce tahat do práce a z práce. Navíc, jak jsem na ní léta nehrál, tak neutáhnu struny. Leda bych vzal malou, ale na tu nemám obal.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NELDE: Stavím se zítra dopoledne v Krakatitu a někde bych tam nechal kytaru a bongo. Pokud to půjde.
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    Kuře, kytaru dones, v nejhorším, bude stát v koutě.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    NELDE: bez kytary protože ji nemůžeš vzít, nebo protože nechceš hrát? Doma mi jedna leží a nikdo na ni nehraje, je potřeba naladit, ale měla by být hratelná :-)
    NELDE
    NELDE --- ---
    V kolik znamená včas? Já dorazím tak 20:00.
    NELDE
    NELDE --- ---
    Dojdu, ale asi bez kytary.
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    no a kdo s kytarou dojde dostatecne vcas, abych se tam nebal?
    NELDE
    NELDE --- ---
    Pacifik namnožen, 25 písní včetně not.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Zdá se, že večer Vás budu obsluhovat já, jen tak pro info ;-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    MLEKAR_STEIN: Mohu v pŕběhu týdne donést do Krakatitu bonga, takže rytmická sekce může vzniknout ad hoc. :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Takze Kotlikareni 8.6 platí. Já dorazim později, prosím ostatní muzikanty, ať dorazí co nejdřív.

    Zároveň kvůli četným časovým kolizím u většího počtu tradičních účastníků, bude další Kotlíkaření už 22.6, tedy pauza bude jenom 2 týdny.
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    no jo, ale bez rytmicke sekce to bude male peklo.
    oj gewalt. ojojojoj.
    HARALD
    HARALD --- ---
    ... na půl desátou už ohlásilo případný PŘÍCHOD pár lidí s kytarama.

    Jsem po tomhle týdnu úplně oddělanej a nejsem schopen napsat souvislou.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    rozhodně! :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Právě jsem se dozvěděl, že se budu muset příští týden od čtvrtka do neděle postarat o potomstvo. Optimistický scénář na pátek by v mém případě vypadal tak, že do devíti uložím děti, seženu hlídání a dorazím na kotlíkaření tak v půl desáté.

    Už se přihlásil Stein, ale většinou to chce 2-3 osoby. Udržíte hraní do té zhruba půl desáté? To je doba, na kterou už ohlásilo případný (a nepotvrzený) víc lidí s kytarama.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    podařilo se mi vytvořit anketu, prosím tedy o hlasování :-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    prijdu
    ADITU
    ADITU --- ---
    na hudebni nastroje nehraju, ale dorazim
    HARALD
    HARALD --- ---
    Zatím žádné posouvání. Dojde k němu, jen kdyby se ukázalo, že bude kritický stav lidí hrajících na hudební nástroje.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    on někdo navrhoval posunutí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam