• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    jinak beru i flétnu, ale roky jsem nehrála, takže spíš někomu půjčím :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    já ráda budu zpívat, ale musí mi někdo potom půjčit slova, většinu z toho neznám, něco i jo. A taky budu obsluhovat... :-)
    NELDE
    NELDE --- ---
    Z Pacifiku mám připravené: Velrybářská, Ptačí král, Tulácké Blues, Dál^3, Poraněný koleno, Tvůj čas, Oregon, Mississippi, Dobrej den, Všivá loď (holky nám), Tak šel čas, Jazzová píseň, Malý velký muž, Rožmberský rybník, Krysař a král, Trubadúr, Blátivou, Orion, Buď jak buď, Jaro nad Bretaní, Džínová láska, Hej kočí, Stopy sešlapanejch bot, První dáma country, Zlatý údolí.
    Ale je potřeba, aby zpívaly i slečny.
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    NELDE: A aspoň seznam? Jako já tu flétnu vezmu, ale věci co sem v životě nehrála děsně slabikuju :) (no, kdyžtak ji někomu půjčím).
    NELDE
    NELDE --- ---
    HARALD: Dodám, že Pacifik mám 25 písní, namnožených na A3 (kvůli čitelnosti) včetně not, takže píšťalky a další nástroje vítané.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    ve čtvrtek jsem na škole v přírodě a budu strašně smutná želva, když bude čechomor a já tu nebudu :-(
    HARALD
    HARALD --- ---
    NELDE: Tak je to jasný. Ty Pacifik, já Redl. .-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    A už je v záhlaví vhodně zformátovaný Redl. Jdu tisknout....
    NELDE
    NELDE --- ---
    HARALD: OK, stejně většinu neznám.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NELDE: To je ve Wordovém dokumentu, který se upravuje podle parametrů tvojí tiskárny. Už mám PDF, které už těmito neduhy netrpí. Za chvíli ho sem hodím, jen co udělám poslendí kontrolu.
    NELDE
    NELDE --- ---
    Nešlo by některé "dvojstránkové" naformátovat do dvou sloupců? Třeba Holky z Utopie mají na druhé jen dva řádky, Julie 3, Monter 1.
    HARALD
    HARALD --- ---
    OLAPH: Anketa v záhlaví....
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    nechceme to za těch čtrnáct dní dát ve čtvrtek? na weekend vyrážím z prahy, když už je na to počasí...
    HARALD
    HARALD --- ---
    MLEKAR_STEIN: Dobře, velmi dobře. Díky. :-)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    zmenil jsem akordy u letiste a hrala mi julii
    tak se na to podivejte, jestli to neni blbe a jestli se vam budou takhle libit.

    Vlasta+Redl.doc (86528 B)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ZUZAK: Nejdřív jsem byl smutnej, že nevyhrál Čechomor, ale pak jsem si uvědomil, že aspoň uslyším něco, co neznám. :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Redl podruhé. Doplněno "Zase nic" a zformátovány akordy.

    Vlasta Redl.doc (108544 B)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Tak Redl hotov. PDF verze zítra bude trochu honesnější. Pokud chcete někdo skouknout už teď, posílám.

    Vlasta Redl.doc (107008 B)
    HARALD
    HARALD --- ---
    OK, Redl. Čechomor bude za 14 dní.
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    Redl :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam