• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    Vítejte v klubu, který je věnován pravidelnému hraní a zpívání. Dříve jsme se scházeli v knihkupectví Krakatit, dnes v komunitním centru na Kampě. Tenhle klub slouží k domlouvání srazů, případně témat, atd. Obecně platí, že pokud se známe, tak jste srdečně zváni. Hosté v rozumném počtu jsou vítáni, zejména pokud dokáží slušně zahrát na nějaký hudební nástroj. :-)

    Tuhle akci v pozvánkách nazývám "Kotlíkařením". Berte to se značnou rezervou, hraje se všechno podle toho, ci chtějí hrát ti, kdo dorazili. Témata vyhlašovaná se hrají hlavně na začátku, pak už vybírá kdo chce co chce. PDF s nejčastěji hranými písničkami je ke stažení ZDE.

    Jackův smích - Hulíkův záznam písničky z 6. kotlíkaření 23.8.2012
    rozbalit záhlaví
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MLEKAR_STEIN: sedmého neeeeeeeeee... to jsem v Holandsku. :(( 14. dobrý... :)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    horuji a doluji pro příští hraní za 7. nebo 14.
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    GOBERS: třeba že nemusí dřít ševčíka a smyky .... :o))))))))
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    GENEVIEVE: myslím že jo. :-))
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MLEKAR_STEIN: nebyla by ochotná Tvoje učitelka přibrat žačku? :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    HARALD: Ona samostatná výuka na mandolínu nemá takovou tradici jako třeba kytara, což je dané tím, že dříve na ní často hrávali houslisté, kterým bylo tak nějak z definice leccos jasné...
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    HARALD:
    mandolína těžká je.
    hlavně když máš kantrora, tak nevymýšlíš vymyšlené. jak teď chodím na hodiny, tak když mi něco nejde, tak to nechám na hodinu a cvičím něco jiného. a na hodině se dovím, že na to je už sto let vymyšlený postup, a jde to tím podstatně rychleji nacvičit...
    HARALD
    HARALD --- ---
    MLEKAR_STEIN: Děkuju. Ukazuje se to docela těžké.
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    HARALD: příští týden si budu domlouvat hodinu, tak se mi připomeň, zeptám se. ale mám obavu že ne.
    HARALD
    HARALD --- ---
    HULIK: Mohu poslat na fb? Rád bych...
    HARALD
    HARALD --- ---
    MLEKAR_STEIN: Neučí i mandolínu? Taky sháním.
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    GENEVIEVE: tak to je skvelý. takhle chodím k učitelce už dva roky a je to hodně znát. :o))))))
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MLEKAR_STEIN: ani tak ne, jenom jsem si ji vzala do ruky a někdo to promptně zachytil :-) ale po návratu z Erasmu si plánuju brát nějaké kurzy ;-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    HULIK: Dóóóóóst dobrý. Klidně zveřejnit. :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Stanovit další termín si vzal na triko Olaf. Měl by to být velmi brzký pátek, pokud Darion dovolí.
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    GENEVIEVE: hele, ty jsi hrála na kytaru :o))
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    HULIK: výborný
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Bylo to báječné, moc děkuji. Jelikož to bylo moje možná poslední kotlíkaření (pokud to další nebude 6., 13., nebo 14. 9. ;-)), tak jsem si to opravdu užila, díky moc všem, že přišli.
    Harald si zaslouží obzvlášť poklonu za to, že to táhl tak dlouho sám na mandolínu :-)
    HULIK
    HULIK --- ---
    No nevim zda je to na zverejneni, ale aby HARALD nelhal, tak tady to je :-)

    Kotlíkaření v Krakatitu - Divnej smích - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=U81zTIjGDQk
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    jo, když dorazili kytaristi, dost to narušilo můj plán být do jedenácti v posteli :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam