• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    Vítejte v klubu, který je věnován pravidelnému hraní a zpívání. Dříve jsme se scházeli v knihkupectví Krakatit, dnes v komunitním centru na Kampě. Tenhle klub slouží k domlouvání srazů, případně témat, atd. Obecně platí, že pokud se známe, tak jste srdečně zváni. Hosté v rozumném počtu jsou vítáni, zejména pokud dokáží slušně zahrát na nějaký hudební nástroj. :-)

    Tuhle akci v pozvánkách nazývám "Kotlíkařením". Berte to se značnou rezervou, hraje se všechno podle toho, ci chtějí hrát ti, kdo dorazili. Témata vyhlašovaná se hrají hlavně na začátku, pak už vybírá kdo chce co chce. PDF s nejčastěji hranými písničkami je ke stažení ZDE.

    Jackův smích - Hulíkův záznam písničky z 6. kotlíkaření 23.8.2012
    rozbalit záhlaví
    DARION
    DARION --- ---
    DRRAK: V pohodě, já vím, že to máš posvěcený. :) Psal jsem to tu pro všechny a pro příště. A ano, o příštích narozeninách, v dubnu, bude aukce. :)
    DRRAK
    DRRAK --- ---
    DARION: tak to se omlouvám, Gort mi řekl, že v pohodě a když jsem se ho ptal, kdy zas bude prodloužená, abych si pro to skočil, řekl, že teď ještě nějakou dobu ne a že mi dá vědět ... bohužel v normálním provozu se tam kvůli práci nedostanu :(
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    SHAIKA: no, vyhledem k tomu, ze vsichni chodi tak na osmou, tak budes mit jenom hodinu zpozdeni :o))))))
    SHAIKA
    SHAIKA --- ---
    Já taky, ale stíhám to až tak na devátou. :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    DARION: udělej už konečně tu dražbu ;-)
    DARION
    DARION --- ---
    Co se týče toho nechávání nástrojů - Drraku, už to prosím nedělej. Nebo si to aspoň opravdu přijď vyzvednout hned druhý den. Opravdu nemáme v Krakatitu tolik místa, aby tam mohlo stát tolik věcí navíc. :(

    Nechci prudit - jen už tam z toho máme opravdu hrozné skladiště a celý kumbál mám místo provozních věcí plný bordelu, pro který si lidi ještě nepřišli... :(
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    OLAPH: Já taky myslím, že bych to mohla stihnout.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    OLAPH: jak jsem slíbila, tak udělám! Budu tam! :-)
    PETD
    PETD --- ---
    OLAPH: pokusím se dorazit, zatím to bohužel nemůžu úplně slíbit ale pokusím se.
    DRRAK
    DRRAK --- ---
    já tam přijdu, musím si vyzvednout nástroje :)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    OLAPH: neygnoruju. jenom ještě nevým jestly budu moct
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    OLAPH: pokusil bych se dorazit (i když to asi nestihnu dřív než na osmou
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    Tak když mě všichni ignorujete, tak si to udělám nejhůř sám. Ve čtvrtek 14. si budu v krakatitu hrát na kytaru.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    Co kotlíkařit ve čtvrtek 14. února?
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    kdy uděláme další? Ten výbornej chraplík, co teď mám mi asi nevydrží, ale stejně bych si zazpíval...
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    dobrej napad.

    nacvicime nejakej vicehlas a muzem vyrazit.
    ja si pucim klarinet, mohly by se pridat nejake housle, pricna fletna :o)))))
    https://fbstatic-a.akamaihd.net/rsrc.php/v1/yM/r/1BtVR4BHQDt.swf
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    děkuji specielně Haraldovi za rozjetí hraní.
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    GENEVIEVE: pokiud si pamatuju, tak jsi chtěla myšičku zašít a vyprat. nevim v jakým pořadí
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    GENEVIEVE: a musím dodat, že ranní probuzení vedle Polárka bylo poněkud překvapující a potěšující :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Bylo to moc super! Doufám, že brzo bude další :-) Díky moc :-)
    PETD
    PETD --- ---
    PETD: u mě se to zkomplikovalo, takže pokud dorazím, tak pozdě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam