• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    Vítejte v klubu, který je věnován pravidelnému hraní a zpívání. Dříve jsme se scházeli v knihkupectví Krakatit, dnes v komunitním centru na Kampě. Tenhle klub slouží k domlouvání srazů, případně témat, atd. Obecně platí, že pokud se známe, tak jste srdečně zváni. Hosté v rozumném počtu jsou vítáni, zejména pokud dokáží slušně zahrát na nějaký hudební nástroj. :-)

    Tuhle akci v pozvánkách nazývám "Kotlíkařením". Berte to se značnou rezervou, hraje se všechno podle toho, ci chtějí hrát ti, kdo dorazili. Témata vyhlašovaná se hrají hlavně na začátku, pak už vybírá kdo chce co chce. PDF s nejčastěji hranými písničkami je ke stažení ZDE.

    Jackův smích - Hulíkův záznam písničky z 6. kotlíkaření 23.8.2012
    rozbalit záhlaví
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    HARALD: nebo středy, týden nemá jenom dva dny
    HARALD
    HARALD --- ---
    KOUMES: Pátky hlídám děti, tak to dávám na čtvrtky. Ale zkusím dát poslední krakatití Kotlíky na pátek...
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    HARALD: Zase čtvrtek?
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    MLEKAR_STEIN: Pokud bych měl někomu doporučovat čajovnu, kde se dá domluvit na akci typu Kotlíky, byla by to Šamanka v Hálkově (mezi Žitnou a Ječnou). Jediný problém je, že zavírají v jedenáct (spíš po jedenácté, ale ne o půlnoci).
    Na Cestě mají praktický salónek vhodný pro účely hraní a otvíračku do půlnoci, tak jsem se cítil povinen je zmínit. (A byl jsem tam v poslední době jen jednou, a místo karkade dostal narůžovělou vodu bez chuti a zápachu. Jo, asi se fakt neúnosně zkazili... Škoda.)
    Ale protože Harald má něco v plánu, je debatya čistě akademická. :)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    ALDARION: podotýkám, že do čajovny na cestě v současné době bych chodil s krajním odporem, neb se mě pokusili několikrát okrást na čaji. udělali mi takový výluh kvality pigi jemča jemnice a tvrdili jednou že je to assam a podruhé že je to darjeelling.
    nemluvě o tom, že jsou protivný.
    HARALD
    HARALD --- ---
    ALDARION: Už máme nějaké prostory v merku. Kotlíky budou pokračovat. V Elysiu to nebude kvůli akustice.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    FIONOR: Je to smutný, ale je to tak...
    Určitě by se pak dalo ve srazech pokračovat v nějaké čajovně (v Šamance i Na Cestě se takové taškařice běžně pořádají, stačí se domluvit předem). Tam je nevýhoda kratší otvírací doby (do 11 resp. do 12) a nedostatku alkoholických nápojů.
    Stejně se bude dát domluvit i na Elysiu. Jen si nejsem jist, zda by se jim chtělo udělat to nekuřácké až do po půlnoci...
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Pak nebude Krakatit.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    HARALD: no... a pak nebude Krakatit nebo nebude hraní??
    HARALD
    HARALD --- ---
    Připomínám, že už tenhle čtvrtek zase poběží Kotlíkaření. Není určeno téma, hraje se co kdo chce. (V tomto směru velmi spoléhám na Mifku. :-)) Rádi vás tam všechny uvidíme. Pojďte si užít Krakatitu, dokud to jde. Toto hraní bude předposlední krakatitové. Poslední bude předvánoční s koledama.
    ADITU
    ADITU --- ---
    Zatim tak 70% sance, ale radeji jsem dala na FB "mozna"
    HARALD
    HARALD --- ---
    A na facebooku byla zase vytvořena pozvánka. Pokud jste ji nedostali, tak nejste v Kotlíkářské skupině. V tom případě, mi, prosím, napište do pošty tady nebo na FB.
    PETD
    PETD --- ---
    Já se taky pokusím dorazit, jen to ještě nevím jistě, holt je to moc daleko.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    dorazím :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Tak 21.11. Doražte, ať nás je víc než tři. :-)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    takže už jsme tři, z toho dva muzikanti :o)))))
    NELDE
    NELDE --- ---
    Špatný, ale na mě to nestavte.
    DARION
    DARION --- ---
    Já to navrhl. :)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    HARALD: za mě asi taky

    a co na to Darion?
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    Za mě dobrý :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Co další Kotlíky už příští čtvrtek? Tedy 21.11?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam