• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    Vítejte v klubu, který je věnován pravidelnému hraní a zpívání. Dříve jsme se scházeli v knihkupectví Krakatit, dnes v komunitním centru na Kampě. Tenhle klub slouží k domlouvání srazů, případně témat, atd. Obecně platí, že pokud se známe, tak jste srdečně zváni. Hosté v rozumném počtu jsou vítáni, zejména pokud dokáží slušně zahrát na nějaký hudební nástroj. :-)

    Tuhle akci v pozvánkách nazývám "Kotlíkařením". Berte to se značnou rezervou, hraje se všechno podle toho, ci chtějí hrát ti, kdo dorazili. Témata vyhlašovaná se hrají hlavně na začátku, pak už vybírá kdo chce co chce. PDF s nejčastěji hranými písničkami je ke stažení ZDE.

    Jackův smích - Hulíkův záznam písničky z 6. kotlíkaření 23.8.2012
    rozbalit záhlaví
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    NELDE: Od Vitezne dal na Smichov kdekoli. Pesky od auta cca 10 minut. (Pro tebe mozna 5min )
    NELDE
    NELDE --- ---
    HARALD: Dá se tam někde parkovat?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Kdo všechno se chystá přijít ve čtvrtek s kytarou? Potřebuju vědět, jestli si mám brát do práce oba nástroje nebo jestli stačí mandolína. :-);
    HARALD
    HARALD --- ---
    Zpěvník na čtvrteční Kotlíky....

    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    No, za mě to bude těžká impro, ale zkusím to mezi učením na zkoušku naposlouchat :)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    NELDE: Bez not. Ale asi fakt ne vsechna, i kdyz vetsinu, ta zbyla sola pak klidne z not, budou-li. Ale doufam, ze takovych nas tam bude vic ;-)
    Jinak kouknu po zpevnicich doma, co v nich vlastne je.
    NELDE
    NELDE --- ---
    HARALD: Z not nebo bez nich?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Jestli dorazí Renfri, tak je to vyřešeno. Ta dá Klíče na flétnu z bez problému.
    NELDE
    NELDE --- ---
    Adresa je tady: http://agentura.studioklic.cz/index.php?page=kontakt
    Cena je 50,- za zpěvník (CD = zpěvník). Detaily tady: http://agentura.studioklic.cz/index.php?page=uvod
    NELDE
    NELDE --- ---
    HARALD: Připomínka: nechceš u Ctihodných ty akordy dát na celou sloku a celý refrén?
    Mimochodem Klíč nabízí na prodej svoje zpěvníky, stačí aby někdo dojel do Vinoře (já bohužel nestíhám). Klidně je zaplatím a po hraní si je nechám. Docela by se hodilo, kdyby někdo dal ty flétnová sóla (a na to jsou noty docela vhodné (-;)
    HARALD
    HARALD --- ---
    A jak trávím Klíčem už druhý večer, tak se docela bojím toho patosu, co tam je v míře veliké. Ale snad to dáme. Když bude nejhůř, nahodíme Plyšáky. :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Tady je připravený zpěvník. NENÍ TO FINÁLNÍ VERZE! Úpravu akordů jsem dělal jenom tam, kde se mi na první pohled něco nezdálo, ale musím si to ještě přehrát. Teď to sem dávám pokud by se někdo chtěl taky vrhnout na kontrolu (Steine, myslím hlavně na tebe :-))

    Přihodil jsem Malého rytíře, toho dám, a Kamennou prosbu jako závazek Olafův. :-)

    RENFRI
    RENFRI --- ---
    NELDE: Co si kdo prinese. Je tam caj a kava, tusim za 10,-Kc. Je tam rychlovarna konvice, voda v kohoutku a stava.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    NELDE: jop :-) nic tam není :-)
    NELDE
    NELDE --- ---
    GENEVIEVE: Jak je to na místě s pitím? Co si kdo přinese?
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    S4MUEL: no jo, ale plyšáky umím zahrát :-)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    HARALD: ještě kamennou prosbu.
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    NELDE: ADITU: jo, jo, jo!

    a teda Plyšáci jsou dost běs... stejně tak pár dalších, ale tak vem čert, pokud se to líbí.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    já pojedu skoro rovnou ze školy, takže nic nestihnu napéct, snad se stihnu aspoň někde stavit...


    RENFRI: no nejdřív jsem nevěděla, jestli můžu a pak jsem váhala, protože jsem nic nepřinesla... no a pak jsem měla na to hroznou chuť, tak mě upejpání přešlo :)
    ADITU
    ADITU --- ---
    taky bych mohla neco (spis sladkeho) donest, kdyby byl zajem - z veci, co se daji udelat v malem a/nebo na mensi porce delitelnem formatu urcite neco ve svoji kucharce vyberu :)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Co obcerstveni? Mam zase neco upect? Minule to sice nakonec zmizelo vsechno, ale prislo mi, ze se k tomu stavite ponekud upejpave ;-)
    Nebo radsi neco sladkeho nez slaneho?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam