• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    GENEVIEVE: super. :-) to pak dáme něco čtyřručně :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    me by vůbec potěšil notový zápis všeho :-) az nebudu mit ortezy na obou rukách, tak budu oživovat svoje klavírní fu :-)
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    Mimochodem, čirou náhodou by někdo neměl notový zápis Petěrburgu? Konkrétně sóla, z odposlechu to nedávám a moje google fu selhalo *blush*
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    Pokud stále platí čtvrtek/pátek, tak jsem pro čtvrtek. V dubnu víceméně jedno kdy (zatím :) ) A tentokrát bych snad už konečně mohl zůstat až do konce.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    bylo to skvělý, děkuju moc! a moc se těším na příště, navrhuji začít řešit datum teď, duben je dost narvaný :-)
    ADITU
    ADITU --- ---
    Včera to bylo fajn, díky všem :)
    Omlouvám se, že jsem odcházela tak narychlo - příště zůstanu dýl a pomůžu s úklidem.
    NELDE
    NELDE --- ---
    Dobré to bylo. Ani jsem nečekal, že fakt půjde všech 19 písniček od Klíče.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Napect jsem nestihla, neco koupim po ceste, ale zato stiham prijit, coz bylo taky v ohrozeni.. ;-)
    IORETH
    IORETH --- ---
    Nepravděpodobný výlet do Vinoře se nakonec podařil, takže večer beru dva výtisky od každého originálního zpěvníku, kde jsou i noty.
    NELDE
    NELDE --- ---
    Jsem v práci autem, tak kdyby někdo jel z Chodova, tak můžeme jet spolu.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Nakonec jsem z těch volných listů udělala jakýsi druhý díl zpěvníku.
    Obsahuje: Gobelín, Jen jednu noc, Krajina slepců, Lokaj, Malý rytíř, Quijote, Tržiště, Vdova, Ztracená země.
    Čtyři kopie vezmu s sebou vytištěné. K nahlédnutí a stažení je to zde:
    https://i.nyx.cz/...309e4c8ed3a8fc2f02.pdf?name=Zp%C4%9Bvn%C3%ADkKl%C3%AD%C4%8D_v%C3%BDb%C4%9Br2.pdf
    NELDE
    NELDE --- ---
    IORETH
    IORETH --- ---
    A pokusím se i získat pár písniček z toho karnevalového zpěvníku - Gobelín, Lokaj, Malý rytíř a zejména vypalovačku Vdova (bude super, pokud poskládáme druhý hlas :)
    IORETH
    IORETH --- ---
    Hurá, mohu dorazit, s kytarou a dvěma zpěvníky (Větrné mlýny, Omnia vincit amor). Karneval canzonett nemůžu zaboha najít, ale ještě to úplně nevzdávám.
    Zazpívat můžu ty písníčky všechny, většinu i laicky doprovodit na kytaru.

    Jelikož jdu s křížkem po funuse co se týče zpěvníku, napíšu a vytisknu ještě několik písniček na volné listy: Tržiště, Quijote, Ztracená země a Jen jednu noc.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    OLAPH: asi bych to mohla přes ne vzít, pojedu z Karlína.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    nepojede někdo z holešovic? nechce se mi táhnout combo v ruce :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    NELDE: Smíchov je přeplněný přes den. Večer jsem tam vždycky našel místo. Teď mluvím o oblasti Malá strana - Praha 5.
    NELDE
    NELDE --- ---
    RENFRI: Tak já to risknu. Možná půjčím od dcery bonga, jestli na to někde bude hrát.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    NELDE: Petrinska/Melnicka/Plaska vzdycky misto najdu...
    NELDE
    NELDE --- ---
    RENFRI: Nějaký typ? Na Smíchově mi přišly ulice přeplněné ještě než zavedly zóny. Nebo třeba placené parkoviště poblíž místa konání.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam