• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Tentokrát budu muset v patek odejít dřív, kdo se ujme klíčů, dohlédne na pozhasínání, úklid, umyté nádobí a vrácení klíčů, prosím?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Udělal jsem na pátek událost, ať vám to vyskočí v poště. :-) Jak jsem psal, bude tentokrát volné hraní celou dobu.

    [ 22. Kotlíkaření - na Kampě - volné hraní / partyparty / 20.6.2014 / CR - Praha - Kampa - domeček vedle Sovových mlýnů (U Sovových mlýnů 3) ]
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    hmm volné hraní... muhehe
    HARALD
    HARALD --- ---
    MLEKAR_STEIN: A-F mám hotovo.
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    HARALD: mam kus udělanej, pošli mi seznam co máš, ať se nedublujem
    HARALD
    HARALD --- ---
    Přátelé, v pátek to bude bez nového zpěvníku. Zpěvník je už sice víc než týden připraven, ale postupně procházím všechny písničky, kontroluju chyby a odstraňuju je. A do pátku bych to nestihl.

    Takže v pátek bude po celou dobu volné hraní.
    HARALD
    HARALD --- ---
    RENFRI: Teď v pátek je verze 2 velkého zpěvníku.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    OLAPH: Na klavir neumim, doufam, ze to neni podminka. ;-)

    Carpentera, one tin soldier, bangladesh, both sides now, kiss the wookie nejspis utahnu na kytaru, kouknu na to v tydnu.

    Pro me by urcite bylo fajn poustet anglicka slova na zed pres projektor, z papiru proste blbe ctu. Vezmu laptop.

    Ale ted v patek je stejne jine tema, ze?
    IORETH
    IORETH --- ---
    Ještě lobbuji za Nicka Cavea - Where the wild roses grow :-)
    Kylie Minogue & Nick Cave - Where the Wild Roses Grow
    https://www.youtube.com/watch?v=__obh4w6tD8&feature=kp
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    kdo chce přístup do zpěvníku na google drivu a testovat ho (případně si tam přidat nějaké své noty, tabelatury, poznámky), pošlete mi prosím do pošty svůj email.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    RENFRI: změnilo by tvé hlasování nějak výrazně výběr z první ankety (např potáhneš nějaké věci na klavír)? tak napiš jaké a zařadím :)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    OLAPH: jsem na dovolene, tzn na netu jen narazove a sporadicky a v nyxdroidu nelze hlasovat. :-)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    GORDHART: hmm. asi začnu výrobu zpěvníku delegovat na stěžovatele...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    GORDHART: přesně tak! :-D hlavně teď se k tomu konečně dostávám a dneska jsem v autě skoro dvě hodiny poslouchala rádio, tak jsem dostala novou zásobičku :-)
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    OLAPH: procesy si nech do korporátu, tady ti budeme dělat anarchii a pak si stěžovat, že to není ve zpěvníku!

    :))
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    jako fajn, že přihazujete. a jestli toho bude hodně, tak udělám klidně další anketu nebo to prostě zařadím jako ten citrusovej strom.
    Ale všimli jste si jak jsem cca před asi třemi týdny psal, navrhujte písničky, udělám anketu. Pak jsem udělal anketu a psal navrhujte, udělám další a pak chci mít čas dělat zpěvník a učit se ty písničky...
    No tak mi přijde, že to šlo navrhnout v některém z navrhovacích koleček :)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    RENFRI: jaktože nemůžeš hlasovat?
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    GORDHART: dtto, plus handicap, ze nemuzu hlasovat, skoda..
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    ...možná jsem neměl tu pandořinu skřínku smutných zamilovaných písniček otvírat...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    leaving on a jet plane!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam