• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    AINEE
    AINEE --- ---
    Byla jsem na jiném hraní v čajovně Šamanka kousek od IP a bylo to velmi příjemné - dobrý a relativně velký nekuřácký salonek, vstřícná obsluha a slušné ceny. S chutí bych si tam šla zase zahrát, až/pokud budu v Praze, tak třeba se to bude hodit
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Kamarádi mají kavárnu, tam by to možná taky šlo :)

    https://www.facebook.com/ROHkavarna
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    NELDE: elysium nemůže být nekuřácké ani kdyby nás bylo dost. ten čtvrtek tam hraje poker skupinka, která kouří a má to pravidelně. Salonek by šel, ale to znamená projít přes zónu kouře, což taky někteří nedají.
    HARALD
    HARALD --- ---
    VILDAZ: Super. :-)
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    Tak jsem vyslal dotaz na patřičné orgány, jestli se byrokracie stihne do čtvrtka vyřídit a pokud bude odpověď kladná, tak ten proces zahájím, ju?
    NELDE
    NELDE --- ---
    VILDAZ: To nezní špatně. Už jsem tam dlouho nebyl.

    HARALD: Co to výjimečně udělat v Elysiu? Nebo někde venku - nemáš u baráku zahradu?
    HARALD
    HARALD --- ---
    VILDAZ: Zeptej se, prosím.
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    Nu v rozvrhu nic není, takže by to byla jen otazka podání žádosti a jejího kladného vyřízení (což by teď o prázdninách mohl být lehce kámen úrazu)

    Info co by vás mohlo ovlivnit - je to společenská místnost na koleji 17. Listopadu, Pátkova 3, tedy lehce od civilizace ale ne příliš daleko (Nádrhol je 10 minut pěšky nebo jednu stanici autobusem). Je tam základní nábytek, kuchyňka, záchod, takže předpokládám i zásuvku :) Prostor pro cca 40 lidí, nekuřácký, alkohol povolen. Pronájem by v závislosti na počtu lidí vyšel něco jako 10-20 korun na kotlíka :)
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    Jak jsme na tom s místem? Můžu případně vysondovat, jestli je na koleji volná klubovna.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Smutně oznamuji, že 24. nedorazím.
    AINEE
    AINEE --- ---
    Co Šamanka?
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    Taky bych nerušil. zkusme najít místo. Já se pokusím získat klíče od stv.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    bych to dala jinde klidně. třeba v parku na Letné nebo tak, ale nechce se mi to rušit :-)
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    Hele tak jak, budeme 24. jinde než na Kampě nebo to hodíme na jindy?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    RENFRI: oj, tak událost už je, zatím bez místa, protože jsem si nebyla jistá, ale tak kdyžtak to smažu :-)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    GENEVIEVE: Nez udelas udalost, tak Kampa 24.7. na 90% nejde, zjistuju, zda aspon venku, ale to neresi pripadne spatne pocasi...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    myslím na ten čtvrtek ne, na leden :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    hodím událost a hodím ji i na fb...
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    hlasuji pro radůzu po novém roce
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    OLAPH: 24. nebudu ja, coz bych se podobne primlouvala, zda na me nelze pockat, Raduzu bych si zahrala rada. Plus kdyz bude az v lednu, tak je jista sance, ze uz ji castecne zahraju i na akordeon.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam