• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    ADITU
    ADITU --- ---
    Plánovala jsem dorazit, ale nějak mi nepřeje zdraví :( Takže si zahalekám jen tak doma s kočkama a youtube...
    HARALD
    HARALD --- ---
    A pokud byste si chtěli někdo vytisknout nový velký zpěvník, tak už je k dispozici tady. Přitáhnu 4 kousky na pondělní hraní. :-)
    IORETH
    IORETH --- ---
    My taky budeme pryč, ale už teď lámu muže, že nebude vadit, když si na večer odskočím :-))
    HADE
    HADE --- ---
    Ajta krajta, budu s dětmi mimo Prahu. :-( Tak až v novém roce. Krásné svátky všem a ať vám zlato v hrdle a šikovné ruce na hraní vydrží i v dalším roce.
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    HARALD
    HARALD --- ---
    A je to tu. Doufám, že se o Vánocích uvidíme. Spáchali jsme s Koumesem rychlou akci, takže se na vás těšíme netradičně v pondělí 29.12 už od 18 hodin. Pozor! Jsme na Kampě, ale jinde, než obvykle. Podrobný popis v cesty je v události.

    [ Vánoční Kotlíkaření / partyparty / 29.12.2014 / CR - Praha - Na Kampě 11 (vchod je z náplavky) ]

    Koumesovi patří nehynoucí dík za zajištění prostor.
    HADE
    HADE --- ---
    Haralde, to je bída. Snad se Ti brzy uleví. Aspoň na Vánoce abys měl klid. Drž se.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Přátelé, omlouvám se, že to tu teď moc neorganizuju. Strašně se mi zhoršilo astma, kašlu skoro pořád, mizerně se mi dýchá. Nemám dost energie se zavázat k tomu, že na 99% dorazím.

    Pokud byste se někdo Kotlíků chtěl ujmout, aspoň do té doby, než mi doktoři zase nakopnou dýchací orgány, budu rád.
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    Huhm, uhm, já se nenápadně připojuji, řkouc že budu v Čechách od 18. 12. do 9. 1. a že bych si nesmírně ráda zapěla něco hezkého.
    A že potom zase odjedu až do května, kdyby to někdo nepochytil z ksichtoknihy.
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    hlasujte, zatím účast v anketě nic moc.
    prozatím vedou čtvrtky 4. a 11.
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    [SERVER ERROR]
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    Tož, už se nějakou dobu nehrálo, najdeme termín? Za mě jsou dobré čtvrtky od 20.11 dál.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    IORETH: nemůžu.
    VILDAZ
    VILDAZ --- ---
    Anžto jsem dal dneska písemnou část, tak se budu snažit vykroutit z víkendové práce kvůli učení na ústní, takže v pátek bych se asi alespoň na chvíli mohl zastavit.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Tak zatím to vypadá, že nejvíce lidí (čtyři) může v pátek 26.9. Vypadá to, že jsem nezaškrtla "ukazovat, jak kdo hlasoval", pardon - Olafe, můžeš v tomto termínu?
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    IORETH: moje nemohu je spis nevim, jestli budu pracovat a tak vubec.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    zařídít to není problém. když bude termín, kdy budu moc, tohle místo máme.
    IORETH
    IORETH --- ---
    OLAPH: Chci tím říci, že budeme velmi vděčni, pokud bys to zařídil :)
    IORETH
    IORETH --- ---
    OLAPH: Klavír je příjemný bonus, ale my ostatní se bez něj rádi obejdeme, pokud budeme moci hrát :-)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    MLEKAR_STEIN: tak jo. klidně zhrdněte. Já se bez nutnosti něco řešit docela rád obejdu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam