• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    Vítejte v klubu, který je věnován pravidelnému hraní a zpívání. Dříve jsme se scházeli v knihkupectví Krakatit, dnes v komunitním centru na Kampě. Tenhle klub slouží k domlouvání srazů, případně témat, atd. Obecně platí, že pokud se známe, tak jste srdečně zváni. Hosté v rozumném počtu jsou vítáni, zejména pokud dokáží slušně zahrát na nějaký hudební nástroj. :-)

    Tuhle akci v pozvánkách nazývám "Kotlíkařením". Berte to se značnou rezervou, hraje se všechno podle toho, ci chtějí hrát ti, kdo dorazili. Témata vyhlašovaná se hrají hlavně na začátku, pak už vybírá kdo chce co chce. PDF s nejčastěji hranými písničkami je ke stažení ZDE.

    Jackův smích - Hulíkův záznam písničky z 6. kotlíkaření 23.8.2012
    rozbalit záhlaví
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    MIFKAL: u me taky dobry
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MIFKAL: u mě dobrý :-)
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    Imho čtvrtek 25. zatím vypadá nejlépe :)
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    Kampu je samozřejmě možné zařídit, ale potřebuji znát datum s dostatečným předstihem
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    [SERVER ERROR]
    IORETH
    IORETH --- ---
    Já výrazně preferuju pátky a venkovní hraní mi nevadí. Kouření ano. Kandelábr výhodou. Ale pokud bych si mohla vybrat, tak bych raději hrála indoor.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Na Kampě se dají otevřít dveře na zahradu a případně hrát u ohně...
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    za mě pátky mrtvé, buď bych přišel někdy po desáté, nebo vůbec.
    venku nic moc, vsedě na zemi se hraje blbě, dobře se mi hraje vsedě na židli.
    nemluvě o tom, že po západu slunce se nástroje příšerně začnou asi dvě hodiny rozlaďovat.

    nejraději jsem měl čtvrtek. nic mi do toho neleze
    HARALD
    HARALD --- ---
    ZVATLAL: 10-15.
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    Tak, no. V poslední době myslím bývalo maximum tak 15 :)
    Venku se mi to taky příliš nelíbí. Pátky za mě v blízkém budoucnu taky vypadají spíš mrtvě (a myslím, že několik příštích pátků bude mrtvých pro více lidí - 29. tancovačka, 12. oslava...)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    to se zjistí podle data :-)
    ZVATLAL
    ZVATLAL --- ---
    HARALD: Když se sedí na trávě, nebo po setmění pak u lavičky pod lampou, tak jsme s tím nikdy neměli problém (a jsem na kouř hodně citlivý).

    Nicméně zůstal bych tedy vevnitř. Stále ovšem visí ve vzduchu otázka, kolik nás tak asi bude...?
    HARALD
    HARALD --- ---
    ZVATLAL: Tam lidi běžně kouří. Pokud venku, tak tak, aby si do 15 metrů od nás nikdo nezapálil.
    ZVATLAL
    ZVATLAL --- ---
    OLAPH: (umíme komba na baterky... :D)
    Ne, chápu to je problém; navíc venku nikdy dopředu bezpečně nevíš, jaké bude počasí, a vzhledem k tomu, jak často se tahle akce odehrává, by byla škoda muset ji rušit kvůli dešti :). Taky bych asi byl pro vnitřní variantu.

    Jinak když už venku, tak se úspěšně hrává na Vyšehradě na hradbách.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    OLAPH: imho by šla natáhnout elektřina z té hospody, ale chápu :-)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    ZVATLAL: venku není proud pro combo.
    ZVATLAL
    ZVATLAL --- ---
    OLAPH: Nepočítat, protože venku, nebo proto, že deset lidí? :)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    GENEVIEVE: tak to třeba se mnou nepočítejte.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    ZVATLAL: těžko říct, imho spíš deset, podle posledních hraní, ale může se to zvrhnout :-)

    Jako za mě koncem června klidně venku na letné, je tam hospoda a můžeme hrát dle libosti, ale taky může začít pršet :-)
    ZVATLAL
    ZVATLAL --- ---
    GENEVIEVE: Kolik lidí, řádově? Spíš deset nebo spíš třicet?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    ZVATLAL: nekuřácký, nechají nás tam hrát, ideálně i po desáté. problémem často bývá hluk.
    ZVATLAL
    ZVATLAL --- ---
    Jaké jsou požadavky na místo? Prostorů, kde se dá bez problémů hrát, je v Praze poměrně slušné množství - záleží hlavně asi na počtu lidí, které bude zapotřebí usadit :). A pak taky samozřejmě na případných dalších požadavcích než jen "nechají nás tam hrát"...? Za mě je třeba jednoznačným požadavkem nekuřáckost prostoru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam