• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    Vítejte v klubu, který je věnován pravidelnému hraní a zpívání. Dříve jsme se scházeli v knihkupectví Krakatit, dnes v komunitním centru na Kampě. Tenhle klub slouží k domlouvání srazů, případně témat, atd. Obecně platí, že pokud se známe, tak jste srdečně zváni. Hosté v rozumném počtu jsou vítáni, zejména pokud dokáží slušně zahrát na nějaký hudební nástroj. :-)

    Tuhle akci v pozvánkách nazývám "Kotlíkařením". Berte to se značnou rezervou, hraje se všechno podle toho, ci chtějí hrát ti, kdo dorazili. Témata vyhlašovaná se hrají hlavně na začátku, pak už vybírá kdo chce co chce. PDF s nejčastěji hranými písničkami je ke stažení ZDE.

    Jackův smích - Hulíkův záznam písničky z 6. kotlíkaření 23.8.2012
    rozbalit záhlaví
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    MIFKAL: 14.-16.
    ???


    INSOLITUS:
    KOUMES:
    za mě klidně dva zasebou
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    Druhý? :)
    Třetí týden jedeme v pátek do Skotska, takže leda v první části týdne.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    to já určitě nemůžu, ale směle do toho :-)
    INSOLITUS
    INSOLITUS --- ---
    KOUMES: Souhlas. Čtvrtý určitě lepší
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    GENEVIEVE: čtvrtý lepší
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Co Kotlíky v září? ;-) třetí týden?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    tal ja se taky hlasom :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    GENEVIEVE: 7 lidí pohoda (když jsem to psal, bylo 5 účastníků), 10 je strop.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    HARALD: jakou máš kapacitu? :-)
    ADITU
    ADITU --- ---
    HARALD: bezva, tak bych se na chvilku stavila - ETA podle počasí mezi půl desátou a desátou.
    HARALD
    HARALD --- ---
    ADITU: Není třeba ukončit ve 22 hodin, ale ztišit ano. Asi to nepotáhnem přes půlnoc.
    ADITU
    ADITU --- ---
    Na ten samý den mi naskákaly další 2 akce. Jak to vidíte s hraním ještě tak kolem desáté cca? Nebudete to už pomalu balit?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    HARALD: geniální! a díky moc, jsi nejlepší, žes to nabídnul :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    GENEVIEVE: Napiš to i na ten FB, prosím. Kdo neví, kde bydlím, ať se mi ozve.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Když se koukám na počet přihlášených, tak se vykašleme na shánění prostor a přijďte ke mně domů. Bude to mít tu výhodu, že jsem se rozhodl vyprázdnit bar, takže budete moc plenit. :-)
    ZVATLAL
    ZVATLAL --- ---
    Ááá, sorry za nekomunikaci - byl jsem napřed v zahraničí a bez netu a pak v zahraničí a bez netu, a vrátil jsem se s pěknou angínou - takže já zpívat nejspíš nebudu, ať už nakonec dorazím nebo ne.

    Ad skupina na facebooku - byl by nějaký link, nebo jsem ho jenom přehlédl?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    lidi komunikujte. Máme kampu? koumesi? nebo stanice techniku? olaphe? nebo neco jiného? kdokoliv :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    máme místo? :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    událost na fb je, šup do ní :-)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    HARALD: tak to prosim zmen i v nazve klubu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam