• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARALDKotlíkaření
    Vítejte v klubu, který je věnován pravidelnému hraní a zpívání. Dříve jsme se scházeli v knihkupectví Krakatit, dnes v komunitním centru na Kampě. Tenhle klub slouží k domlouvání srazů, případně témat, atd. Obecně platí, že pokud se známe, tak jste srdečně zváni. Hosté v rozumném počtu jsou vítáni, zejména pokud dokáží slušně zahrát na nějaký hudební nástroj. :-)

    Tuhle akci v pozvánkách nazývám "Kotlíkařením". Berte to se značnou rezervou, hraje se všechno podle toho, ci chtějí hrát ti, kdo dorazili. Témata vyhlašovaná se hrají hlavně na začátku, pak už vybírá kdo chce co chce. PDF s nejčastěji hranými písničkami je ke stažení ZDE.

    Jackův smích - Hulíkův záznam písničky z 6. kotlíkaření 23.8.2012
    rozbalit záhlaví
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    MIFKAL:
    HARALD:
    ano, těšíme se na říjnový termit
    HARALD
    HARALD --- ---
    Díky všem, kdo jste dorazili. Bylo to příjemné a pohodové, moc jsem si to užil. A i když jsme zpěvníky Plíhala na místě měli, tak se sešla velmi neplíhalovské osazenstvo, takže jsme zapěli tak 5-6 písniček a nechali si to jako téma na příště.

    Takže otázka ... kdy příště. Zkusím se zeptat držitelů prostorů, kde jsme už byli a pak navrhnu termíny.
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    HARALD: a to ja si klarinet vemu :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    MLEKAR_STEIN: Vzal jsem jenom kytaru.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Tak se na vás těším večer už od 19:00.

    A jsme v domečku u Čertovky!
    HARALD
    HARALD --- ---
    OLAPH: Doraž, vezmeš asi některou z přitomných kytar.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    Tak to asi nemá smysl, abych chodil. do osmi školím a než doma naberu kytaru a kombo... škoda.
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    HARALD: oook
    HARALD
    HARALD --- ---
    HARALD: Ta jiná akce měla být PŘED NÁMI.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Přátelé, posunu začátek už na 19:00. Původně měa být v Sala Terreně jiná akce, ta se ale nekoná, takže máme volný prostor.

    Doražte co nejdřív, budeme končit ve 23 hodin. To je vlastnost tohoto domečku. :-)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    RENFRI: děkuji. přišlo mi to divné. na malém displayi jsem viděl jen dvojku a číslo nečetl... :)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    OLAPH: Ne, 1. je tam, kde to bude, 2. tam, kde to byvalo.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    KOUMES: to je tam co to bývalo ne?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Pozor, změna lokace - je to také na Kampě, je to také provozované Komunitním centrem, ale je to malý domeček vedle Čertovky zvaný Salla Terrena. Kdo neví, volejte mi na mobil, zkusím vyrobit ceduli na vrata naší obvyklé základny.
    NELDE
    NELDE --- ---
    A ještě dvě
    Karel Plíhal - Když jsi smutná - neoficiální zpěvník
    http://plihal.wz.cz/karel-plihal/pisnicka/kdyz-jsi-smutna.html
    Karel Plíhal - Myš - neoficiální zpěvník
    http://plihal.wz.cz/karel-plihal/pisnicka/mys.html
    NELDE
    NELDE --- ---
    HARALD: Možná by chtělo dát u některých trochu více slov, ony některé názvy nejsou moc známé (na rozdíl od písniček).
    HARALD
    HARALD --- ---
    Slyšel jsem nepotvrzenou zprávu, že by se na Kotlíkaření ten Plíhalovský zpěvník mohl objevit.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    já budu na De la Bete :-(
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    PIETA: kdyz s tim pomuzes :-) tak klidne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam