• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    GREGI
    GREGI --- ---
    AXTHEB: jasny no ale tak i ty masiny na vyrobu muzou nekam pokrocit a cenu snizit;) eben zase nevyrobis ten ti musi vyrust;)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Jenze ten eben neni treba extrudovat, a extruze do struny neni az tak rychla (pokud to ma mit nejaky vlastnosti) a prislusna masina je velka a draha.
    GREGI
    GREGI --- ---
    AXTHEB: jo?:) no ja se v tom nevyznam jen hadam;) ale uz ted mi ta cena prijde relativne nizka... ale kdyz si vemu kolik platim za tropicke drevo tak sou ty naplne furt drazsi nez eben kterej je nejdrazsi drevo;)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GREGI: Mno, kdyz to srovnam s jinejma plasovejma extrudatama ktery se vyrabej v radove vetsim mnozstvi a potrebujou o hodne mensi tolerance, tak to zas tak zhave nevidim.
    GREGI
    GREGI --- ---
    AXTHEB: ale stejne je imho dost vysoko a pude jeste dost dolu;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    AXTHEB: jojo to vim ze de zahalzovat acetonem:)) dik za infoz ted se tesim jeste vic;D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    RAJCHE: To sem si pred trema rokama rikal taky (uz spadla:))
    RAJCHE
    RAJCHE --- ---
    az spadne cena fillamentu na 1/3 tak to teprve bude pecka! :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    viz AXTHEB
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GREGI: Brousit jde oboji, absko jde navic postprocesovat v acetonovejch parach (PLAcko jde tetrahydrofuranem, ten ale nechces mit doma:))
    GREGI
    GREGI --- ---
    RAJCHE: no tak to bude nemala pecka:) uz aby mi prisla ta tiskarna:D a PLA a ABS je na tom jak?
    RAJCHE
    RAJCHE --- ---
    GREGI: samozrejme, jde to brousit :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    RAJCHE: sem zvedavej jestli to pude brousit... jestli jo...
    RAJCHE
    RAJCHE --- ---
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    VEVERAK
    VEVERAK --- ---
    hmm, moje zkusenost je ze:
    i3 ram na idilna.cz a pak loziska/tycky v cncshop.cz -> happy :)
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    ZALI: jinak loziska zrovna sem sehnal vyrazne levneji na tom ali … pokud neni problem koupit toho aspon 100ks :) elektronika se da zbastlit (gen 7 --- hadam kolem 400), heatbed je asi taky lepsi vyrobit nebo si nechat vyrobit protoze zrovna mk2 se na 12v nezahreje na 110stupnu (65-70 v pohode pak to nedava)
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    ZALI: ja mam mendel takze zavitovy tyce, nerezovy tyce, matky, podlozky ve ferone v brne v centru a v pohode (az na ty borce kolem nerezi pac ty se nemohli nejak shodnout jestli tam muzem nebo to meli mit zamceny)
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    AKA_THE_A: jelikoz mi poslali slozenej extruder tak to vodnes drzak vetraku, ale trocha acetonu s abskem a drzi to vic nez cerstve vytisteny, jinak vsechno zabaleny po krabickach v tune bublinek, v pohode jelikoz je to kit tak az na ten extruder tak nebylo co rozbit ani kdyby to nekdo hodil o zem :) posilali to dhl-kem takze i relativne rychly (nejdyl trvalo dhl vypocitat ten import)
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    GANDALFSEDY: tak i s daní to při současnym kurzu furt vycházelo těsně pod 10kkč... šlo mi spíš o to jak to přežije. Nic velkýho jsem od čonga nikdy nekupoval :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam