• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    MICA
    MICA --- ---
    Neměl by někdo tip na nějakej extrudér ideálně něco co by rovnou páslo do Soliddoodle? Už mě fakt sere, že víc času strávím čištěním trysky a coldendu než samotnym tisknutím (-__-)
    SPM
    SPM --- ---
    QNEDLEEQ: na to že to měli prodávat k Vánocům... :-D
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    ZALI: mozna vyzkouset par ruznych znacek, pripadne pak navrch hodit nejaky ochrany lak
    ZALI
    ZALI --- ---
    GANDALFSEDY: Mě na tom teda akrylka nedržela vůbec, hned se to ošoupalo. A to i při použití základu na plasty, tak možná to byla jenom divná barva :-D
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    Hola, nemá někdo zkušenost s barvičkama co by dobře chytaly na PLA? Chtěl bych si nějaké figurky pomalovat..
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Zdravím klub naprosto úžasných přístrojů!
    Mám jeden dotaz. Nakolik by u někoho z Vás vyšel tisk tohoto nesmyslu?
    GoPro HERO3 LightFrame by DEERSIGN - Thingiverse
    http://www.thingiverse.com/thing:63271
    Díky a omlouvám se za případnou troufalost :)
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    BINARSTORM: Tak osy jsem spravil, problém byl v káblíku k jednomu Z motorku a ten někdy jel a někdy ne a něměl sílu. Musel jsem rozpojit skoro celé elektro abych na to přišel, ale aspoň jsem si to navedl znovu a lépe.

    Komunikace taky vyřešena, ten BlueTooth modul je tam napasovanej na hulváta přímo do cesty RS232 a když je připojenej, tak blokuje seriové data z USB převodníku. Takže tam udělám přepínač, USB / Bluetooth a bude. :)
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    BINARSTORM: kolik byla konečná cena v ČR?
    BINARSTORM
    BINARSTORM --- ---
    Ty osy si spravím, prostě jsou hlučné, buď konstrukce, nebo parametry driverů.. horší problém jsem měl s připojením. Repetier se připojí (přes USB - RS232, je to onchip v kontroleru, takže jsem dostal jen drivery, se kterými to nebylo úplně jednoduché), načte s tiskárny parametry a pak konec, všechny přikazy jdou do fronty, tiskárna neraguje .. jelikož to má ještě Bluetooth modul, který je taky naroubovanej na sériovej vstup kontroleru, vyřešil jsem tím, že jsem vytvořil COM port over Bluetooth, data posílám tam a tiskárna šlape .. zkusím to ještě s jiným počítačem .. bluetooth zatím šlape super, ale drátové připojení bych taky chtěl...

    jinak takhle vypadá moje verze:

    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    SNIPERCZE: Na Kinect už toho existuje dost, dokonce jsme nedávno testovali v CSharpu něco podobnýho i na kinectu v2 a tam to chodí pěkně. (dělali jsme barevný 3D dot-mesh)
    SNIPERCZE
    SNIPERCZE --- ---
    QNEDLEEQ: Chci ho nekdy postavit za pouziti 3 kinectu.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Nebo ze si poridis heatbed na 240V a resis to uplne jinak :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Jako je fakt, ze ty polyfuse (zejmena ta na heatbed) nejsou dobry napad a napajeci konektor dost trpi. Oba tyto problemy se odstranuji tak, ze privedes +12 primo na heatbed a pres ramps vedes jenom zem.
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    ZALI: Mel jsem dvoje rampsy, spalil kolem nich snad vse okolo a furt jedou. Tak nevim... Asi zalezi na kitu, nekupoval jsem nejlevnejsi...
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    QNEDLEEQ: jestli se do toho chceš potopit, tak keywords: bundler, cvms, pvms, sfm :-)

    http://www.cse.wustl.edu/~furukawa/
    Open Source Photogrammetry: September 2010
    http://opensourcephotogrammetry.blogspot.cz/2010_09_01_archive.html

    Figurky klidně uděláš, jen třeba nebudou kolmý hrany úplně kolmý ale třeba 5° od sebe, a podobně.
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    THERIDANE: teď nově má OpenDroneMap toolkit zprovozněnej chain fotky -> point cloud -> mesh :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam