• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    používání, stavba, zkušenosti, rady, nápady, prostě cokoliv této technologie budoucnosti.
    rozbalit záhlaví
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    ANDY_WARHOL: jestli to nemáš nějaký ultra drobný - tak bych ti mohl ňekdy pomoci,já zas tak šikovnej nejsem :D ale mám mašinky ,aby za mě zmákli co moje ruce nedají
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SALAM23: asi nejsem moc sikovnej :)
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    ANDY_WARHOL: já dremelem řezal na frézce do pertinaxu tišťáky na výhybky do beden a super,krásně čistý
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ANDY_WARHOL: No na odpaření měděné vrstvy bys potřeboval sakra větší výkon :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SALAM23: frezovani neni na tohle moc vhodny, aspon moje pokusy s dremlem nic moc, bylo to moc roztrepeny, ale treba byla spatna volba nastroje
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    i kdyz je pravda, ze takhle slabej laser toho asi moc nevypali
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    ANDY_WARHOL: nebylo by lepší ty tišťáky spíš frézovat na nějaký gravírce,nebo potuňený tiskárně?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    AXTHEB: prave mi prislo ze ne, kdyz se to pouziva ke gravirovani.... ale samozrejme se muzu mylit.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ANDY_WARHOL: Tim imho jen osvěcuješ fotovrstvu, leptat to musíš stejně
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    H2O: v popisu pisou ze stim jdou delat pcb. je to realny ? mohl bych si takhle delat jednoduse levny pcb prototypy aniz bych musel pouzivat kyselinu a leptat ?
    EXIS
    EXIS --- ---
    AXTHEB: to vypadá dobře, nicméně bych chtěl doporučit jednu firmu, která bude dlouhodobě dodávat..
    EXIS
    EXIS --- ---
    Ahoj, víte o někom, kdo dělá zakázkový 3D printing a je v pohodě (kvalita/cena)?
    RAPIDJO
    RAPIDJO --- ---
    Neřešil jste někdy někdo pokovování 3d tištěných dílů? počítám díl z PC následně vybroušený a pokovit
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: díky
    SPM
    SPM --- ---
    Je v gcodu něco jako sleep(), co by fungovalo v repetieru? Na reprap wiki jsem našel nějaký M0/M1, který by asi dělalo to co chci, ale prej v repetieru nefunkční... mám tu teď takovou blbou věc, co strašně ráda praská a přijde mi, že největší šok to dostane na konci, když se vypne nahřívání heatbedu a z těch 110C to jde prudce dolu... tak jsem chtěl na konec gcodu dopsat nějaký postupní snižování teploty a sleep mezi to...
    EXIS
    EXIS --- ---
    EDA: díky, není to to, co jsem chtěl, ale i tak
    EXIS
    EXIS --- ---
    BIDAK: asi jsem hloupej, ale nenašel jsem to tam..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam