• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    A 3d scaner tu nekdo mate?na bazosi se da koupit krokodyli hlava za 500 :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    BIDAK: model je v Brne na radnici ;-)
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    SUOTAM: Tady je blbý, že nemáš model. Tohle by chtělo lebku a 3D scanner.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SALAM23: jasny, to mi nevadi,kdyz to pujde slepit dohromady... no kdyby se vam do toho nekomu chtelo,tak posta.dik
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    SUOTAM: jak jsi psal celist,tak jsem myslel,ze hledas lebku/kost - bude tam nekde asi i normal hlava,ale takhle velky ti to v jednom kuse asi stejne nikdo nevytiskne
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SALAM23: dik,ale potrebuju hlavu s ocima a supinama..
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    GRAGAGROGOG
    GRAGAGROGOG --- ---
    BIDAK: Motor velmi snadno přeskočí, zvlášť když to tahá jedním motorem celé, nejspíš při změně akcelerace, nemusí to být poznat na jednom plynulém pohybu...

    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    shanim nekoho, kdo by mi dokazal vytisknout horni celist krokodyla, dlouhou cca 31cm, sirokou 15cm. typove podobneho jako tady na fotce http://cdn.i0.cz/src/public-data/79/84/b8cf5c023eed8f50e46efdb1fa21_base_optimal.jpg

    v priloze schema jak je celist rizla .

    nemam k tomu data, takze shanim nekoho, kdo by mel cas prohledat net, koupit model, upravit a vytisknout. na penezich a detailech se domluvime v poste.

    diky!

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Kdyby jste meli nejake MK2 na pujceni tak me dejte vedet, rad bych si to vyzkousel na vlastni ruce. Pry je spolehlivost o hodne vetsi nez CR-10
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Taky uz jsem objednal.
    CLIFFAN
    CLIFFAN --- ---
    ANDY_WARHOL: na zkušenosti určitě nebudu skoupej
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    CLIFFAN: doufam ze se pak podelis o zkusenosti, ja ji planuju koupit po novem roce
    CLIFFAN
    CLIFFAN --- ---
    Tak i3 mk3 objednána. Jsem zvědavej, kdy dorazí...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ZIGI: No myslim ten plech co z toho sunda. Jako Prusa rekl ze pujdou objednat, nicmene to bude vsecko na male rozmery a ne 30x30.

    Povrch bych mel stacit potazeny praskem - ty male nerovnosti krasne umozni lepidlu fungovat a to ze to jde ohnout by melo krasne pomoci to odlepit.

    Podivam se na EBay, ale rikal jsem si ze to mozna nekdo resil pri stavbe tiskarny
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    MCKIDNEY: mas na mysli treba tohle? vcera 3D Printing Nerd ukazobal BuildTak flex plate na MK2 - https://www.youtube.com/watch?v=o2khw2tAuCM - ale nevim, jak velky to delaji, zda to uz prodavaji atd... je to bez PEI, pokud vim
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    MCKIDNEY: Motor jentak nepřeskočí. Si to změř, ne?
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    MCKIDNEY: myslim ze si nerozumime, preci pisu ze na osu toho motoru, normalne je to hladky leskli a nepoznas pomalu esli se toci doleva nebo doprava, udelam ref bod tam abych videl esli se to nekam hejbe, kam nema ... nebo esli to proskakuje proste bod na ktery se da zamerit .. nahoru na osu a na pulley

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    GANDALFSEDY: Kde by jsi to znacil?
    Pro ilustraci na 20cm modelu je to 0.6mm coz by odpovidalo 3 vrstvam.
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    MCKIDNEY: no na osu motoru udelej tecku a pak uvidis esli se pohla nekam kam nema, esli je tak remen udelej caru na osu a ozubeny kolo na kterym je remen esli se to neprotaci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam