• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ANDY_WARHOL: Ja musim rict, ze taky tisknu lepe s casem. Tisknu teda na skle a PVA lepidle.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MCKIDNEY: zalezi jak mas udelanej ofuk, takze to co je sto procent, muze u tebe bejt uz moc u nekoho malo, ja kdyz to neofukoval tak mi to nestacilo vychladnout a kroutilo se to, az bortilo a to i kdyz sem snizil teplotu tisku... ted je to presne akorat. a to mam vetrak taky na sto procent od druhy vrstvy
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ANDY_WARHOL: Ja nerikam ze nemas foukat, jenom ze PLA nastaveni je pro PETG spatne.
    100% ventilatoru co mam na CR-10 je takovy rozdil, ze mi to i praskalo.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ted uz mam tisk petg docela vychytanej. zbavil sem se vetsiny problemu. ani oozing uz skoro nemam, jen velice velice malinko. podle me je dulezity aby to drzelo na podlozce, lak na vlasy na skle drzi skvele, ale jen co to vychladne samo se to odlepi. kdyz sem zvysil teplotu na tech 87 tak mi to drzi i na starem laku a nemusim to temer strikat
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MCKIDNEY: ja to taky ofukuju a je to dobre, protoze se to rychleji usadi. driv sem ofuk na petg nepouzival, ale neni to dobre ve skutecnosti. vytisk nemusi drzet tvar
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PETG stejne jako ABS ma nizkou hustotu a chladne rychleji. Protoze mas heatbed a ventilator, tak chladne nahore rychleji a zkracuje se coz rve zbytek z podlozky.

    Da se to odladit a da se to zlepsit raftem.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ACID: Prilis rychle a prilis chladis.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ANDY_WARHOL: bed 85 stupnu prvni vrstva,pote 87
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ACID: ja tisknu sklo (zrcadlo) + lak na vlasy a naprosto bez problemu... takze pokud to nevyresis s paskou, zkus tohle
    ACID
    ACID --- ---
    MILAZAJICEK: sorry, zaponel jsem napsat ze tisknu na bluetape

    BTW minuly tyden jsem pri marne snaze sehnat v LBC a SM pasku co pouzivam normalne zjistil, ze jsem mel celkem kliku, ze jsem na ni u nas narazil na prvni pokus
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    ACID: jiný lepidlo. Mě se taky tisky odlepovali a od ty doby co mazu 3M scotch už nikdy.
    ACID
    ACID --- ---
    Zvadaji se mi na PETG rohy, end 255 prvni vrstva, pak 230, bed stale 70. Vetrak ofuku nabiha od treti vrstvy. Co s tim, chladit driv? Jine teploty?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    prodám 3 barevnou delta tiskárnu. koupená loni, sestavená, vyzkoušená, nepoužívaná. akorát zabírá místo ve skladu. cena 7 000.

    https://www.aliexpress.com/...29-17&algo_pvid=04ad9ef0-ce78-479f-96dc-8675fa7ae529&priceBeautifyAB=0
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    ARMADILLO: Tak uz mam, diky vsem :)
    312_FORREST
    312_FORREST --- ---
    ANDY_WARHOL: Tuhle stránku znám a používám, ale přehlídnul jsem, že je tam i tento problém. Díky.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    312_FORREST: vyfiltruj si moje prispevky s retezcem http, daval jsem sem link na troubleshoting, kde jsou obrazky a popis co s tim. akorat sem na mobilu, tak to tu nemam
    312_FORREST
    312_FORREST --- ---
    Prosím o radu. Zkouším poprvé PETG a dělá mi to tohle. Teplota podložky 75, tryska 235 a teď 242. Pořád stejný výsledek. Díky.

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Prodam
    vyhrivanou silikovnou podlozku 300*300 se samolepici vrstvou, podlozka je na 24v, 300w, je nepouzita jeste zabalena, cena dohodou

    dale prodam 3d tiskarnu geeetech aluminium i3 - upravenou a vyladenou + nejake nahradni dily k ni: jako trysky, heatbreaky, hetbloky k jejimu extruderu mk8m.
    cena opet dohodou...

    konec hlaseni
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    ARMADILLO: popř. toto
    Dyson V10/V8/V7 Accessory Mount/Holder by albrnick - Thingiverse
    https://www.thingiverse.com/thing:2860289
    Díky
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Ahoj, je tu někdo, kdy by mi vytisknul 2ks tohoto: https://www.thingiverse.com/thing:2027523 ?
    Za práci a materiál zaplatím nebo se jinak odměním dle dohody.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam