• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    MAKROUSEK: a co udelat raft manualne, tj pod modelem desku a rict, ze je t soucast modelu?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    THEODORT: Jojo, nebo zkusim proste slicenout s raftem a prepsat v gcodu, ze na prvni vrstvu naloaduje prvni filament. Uvidime.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    MAKROUSEK: imho to umi treba repetier, pripadne si slicni model cely v pla a pak si nakopiruj a nahrad Gcode pro prvni dve vrstvy
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    THEODORT: Uz to vidim. Akorat kdyz tam raft layers, tak to tiskne z toho podpurnyho soluble materialu, da se nastavit, aby podpory byly ze soluble materialu, ale raft z PLA?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    THEODORT: Was ist das "raft"? A jak to v tom sliceru nastavit?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    raft tisknes pla a zbytek necháš
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Nezkouseli jste nekdo vodou rozpustne podpory? Se mi na podlozku nechytaji, ale na vytisteny dil ano, tak bych chtel prvni vrstvu podpor vytisknout pla a ostatni vrstvy podpor rozpustnym pva. Jak to provest ve sliceru?
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    Neprovozuje prosim nekdo ze zdejsich mistru toto kombo:
    - klipper FW
    - RAMPS 1.4
    - TMC2208 / UART

    Nemuzu se stim domluvit, klipper hlasi, ze na UARTU nic nevidi, mozna prirazuji spatne piny na MEGA . . nevim. Nemuzu moc nic najit. Vsichni to jedou na jinych deskach . . .

    Diky za kazdou radu. (Na Marlin FW jsem jeste nezkousel.)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Dneska jsem rozebral pindu a zjistil ze ta pinda v1 ten termistor nema akorat vyvedenej...
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    Ender Official Store - Amazing prodcuts with exclusive discounts on AliExpress 
    https://www.aliexpress.com/store/3033013?spm=a2g0o.productlist.1000002.3.5bd57fe6Ox7yEy

    Ender official store na ali ma sklad i v CR, vy trubky.. a mate tam jeste Black Friday slevy..
    BOUMRY
    BOUMRY --- ---
    HEINZZ: na Alze ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Cau kde sehnat dneska 2ks trinamic 2208 drivery?
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    PECA: mám předobjednáno, snad dorazí v prosinci... pak se podělím :-)
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    ANDY_WARHOL: To je dobrá zpráva, dost se mi to hodí i do práce na prototypování.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Teď vážně až to začne tisknout tak budeš moct vymejslet a vytvářet další různý věci, takže zábava nekončí nikdy.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HONZAK89: tak pokud rád kutis, tohle ti poskytne zábavu na dlouhé zimní večery ještě i v létě, za dva roky :-)
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    Díky všem za odpovědi. Budu o tom přemýšlet. Jsem schopen dost věcí udělat sám a hledám nového zabijáka času, tak do toho asi půjdu :)
    PECA
    PECA --- ---
    Z jiného soudku - dostal se už někdo k nové Průša Mini? Zajímaly by mě osobní zkušenosti a subjektivní pocity, plusy a mínusy... :)
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    nebo pokud by někdo chtěl před vánocemi prodat svojí zajedou 3d tiskárnu kolem 5k......... = D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam