• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    používání, stavba, zkušenosti, rady, nápady, prostě cokoliv této technologie budoucnosti.
    rozbalit záhlaví
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XBAHNO: zavřenej kde?
    Když to dáš do neprodysny krabice s kolem silikatu, a koukat ti bude jen malej canfrlik přes manzetu, tak to nemůže být tak strasny
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    ANDY_WARHOL: Co rikal kolega, nema to moc smysl, protoze taha tu vodu fakt extremne. Proste pred tiskem dve hodiny v troube, jinak bublinkuje, i kdyz byl zavrenej. A to von je na to docela peclivka.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Hlavně to držte v dryboxu, nylon tahá vodu z okolí snad nejvic
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AXTHEB: kterej tez jde pouzivat v sekacce :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    AXTHEB: To by slo, stejne zacina v karantene dochazet material, tak ji tam prihodim. Dik.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    XBAHNO: Jen má dost nestejnoměrný průřez, není to moc čistý a často to při tisku zoufale smrdí. Alza má nylon filament od Gembirdu, kilovku za 800.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    RAINBOF: Struna ze sekacky me laka furt. Je to nylon(bacha ne kazda) a nylonem jsem a) jeste netisknul b) 1kg je dost draha na material, ktery normalne nechci pouzivat.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    RAINBOF: Ten výrobce už neexistuje a ty jeho modifikovaný PLA už nikdo nedělá.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AXTHEB: me od te doby obcas laka to zkusit :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    RAINBOF: Nedávno jsem měl v ruce fakturu za filament, co jsme si nechávali poslat do brmlabu z Nového Zélandu :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jsem si ted nejak vzpomel na dalsi ulovek z historie, pamatujete si jak u prvnich tiskaren byl problem sehnat filament a tisklo se treba na strunu ze sekacky ?

    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    GRAGAGROGOG: Už se mi podařilo sehnat a tiskárna úspěšně chrlí jeden štít za druhým. Díky :)
    GRAGAGROGOG
    GRAGAGROGOG --- ---
    VLADDRACUL: Mam nějaké čínské 2$ zmetky, 2, 3, 4 mm vnitřní průměr, ptfe bych taky někde měl mít... Praha 12.
    ACID
    ACID --- ---
    HEINZZ: Jak píše Rainbof, mohl by to být špatný přenos tepla na termistor, osobně dávám do otvoru pro něj trochu pasty, čas od času zkontroluju a doplním. Nikam to neodkapává, spíš vysychá.
    Jinak zkus když šroubuješ trysku jako první, zvětšit mezeru na 1-1,5mm.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HEINZZ: ja si myslim ze problem bude s merenim teploty.
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    ANDY_WARHOL: volal jsem jim, osobni odber bohuzel aktualne neni mozny, ani neni zadna moznost poslani kuryrem
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    VLADDRACUL: https://www.postavrobota.cz/
    Tady mají lecos skladem s osobním vyzvednutím, ale ověřil bych aktuální situaci
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    Ahoj, nemate prosim nekdo v Praze heatbreak na klon V6? Podarilo se mi ho zlomit pri vymene trysky za vetsi kvuli tisku stiitu
    TRUBY
    TRUBY --- ---
    ANDY_WARHOL: OK, vyzkouším. Díky
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ANDY_WARHOL: na vysvětlenou, menší rozlišení znamená větší silu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam