• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    používání, stavba, zkušenosti, rady, nápady, prostě cokoliv této technologie budoucnosti.
    rozbalit záhlaví
    BODY
    BODY --- ---
    PECA: si to dej do sliceru a cenu za material mas hned ne?
    PECA
    PECA --- ---
    Kolik vychází takový DLP tisk finančně? Nevím, co kdo je zvyklý tisknout, ale nějakou figurku 3 cm vysokou, nebo něco jiného + rozměry s fotkou, link do věcomíra (thingiverse) pro představu prosím :)
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    ARAON: Dekuji, podivam se po nem.
    ARAON
    ARAON --- ---
    TALAGE: Siraya Blu. Pevnej, pruznej, presnej.
    SPM
    SPM --- ---
    TALAGE: tipy na resiny by mě taky zajímaly... já akorát koupil dvě flašky creality resinu co byly na alze, přišlo mi, že fungují docela ok (na průšovi), ale z nabídky už stejně zmizely...
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    Tak vam dekuji. Tak dlouho se tu zvani o DLP az jsem si Photona poridil :D ... Primarni uziti v modelarine. Jsem zvedavec.
    Objednano z Ali v official Anycubic store. Objednano v nedeli, pred chvilkou dorazil.

    Nebral jsem resin - ma nekdo tip, na nejaky univerzal do zacatku a kde to nejlepe poridit?
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    ARAON: Ah, to vypada dobře. To by mělo být i přibližně v tom formátu co chci tisknout. No po výplatě to asi objednám.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    ARAON: konecne pouzitelnej resin, to vypada dobre. jen tam pak ke konci zazni neco o injection molding replacement a to je hloupost ponekud.
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    GANBOY: Neměl sem přímo E3, ale používám od BTT skr 1.3 a 1.4 turbo, s oběma spokojenost. Jen svorkovnici by tam mohli dávat stejnou jako na SKR pro
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    VLADDRACUL: Tak sem zase něco objevil... :D
    Ale koukám že se dá sehnat dokonce o 10 dolarů levnejš! Takže taky obědnal. A budu mít další hračku já hraní doma :D
    ARAON
    ARAON --- ---
    ANDY_WARHOL: Tady v tom videu probíhá zajímavé testování jedno z “tough” resinů. Stačí přeskočit úvodní tlachy na timestamp 5:50.

    STRONG parts from a Resin 3D Printer? Testing TOUGH Engineering Resin!
    http://www.youtube.com/watch?v=Yjm7aRKISMI
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ARAON: díky za potvrzeni
    ARAON
    ARAON --- ---
    ANDY_WARHOL: Je to dobrý nástroj spíš pro modeláře, zlatníky či zubaře.
    SPM
    SPM --- ---
    mne ty trochu tlustsi veci prijdou, ze drzi v pohode. jinak ja z toho tisknul (jak se sakra z anglictiny preklada keycap?) klavesy do klavesnice a funguje to uplne super :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ARAON: to sem si myslel, takže použití v modelářství super, ale pro mě bohužel moc ne.
    ARAON
    ARAON --- ---
    ANDY_WARHOL: Jak který. Existují i resiny pružné, ze kterých se dá vyrobit i ledacos funkčního. Leč většina je po vytvrzení spíš v podobné kategorii jako sklo - velmi pevná, leč křehká.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Ten resin je vhodný spíš na hraní, konstrukční díly se s tím tisknout asi nedaj, nebo to má nějakou mechanickou odolnost?
    ARAON
    ARAON --- ---
    XCIDAR: Akorát jsem vytiskl prckovi Mikea z nového Anycubic ECO resinu. Myslím, že tady je celkem dobře vidět detail. Tohle je na default 0.05 vrstva.

    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    Mě spíš štve hodně hlučnej větrák na zdroji u toho Endera takhle mi nefuní ani server, ale nechci se do toho vrtat když je v záruce...
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    GANBOY: tuhle urcite neradit. Je to z blata do louze - porad osmibitova, za mensi/stejne penize se da koupit treba 32bitova SKR e3 s tmc 2209, ktera by mela mit stejne rozmery
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam