• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    SPM
    SPM --- ---
    JENDAVB: ještě pokud na to vyloženě nespěcháš, tak se to dá koupit na aliexpressu. Aspoň na historický subaru jsem to tam sehnal a jelikož jsem jich potřeboval asi 200, tak to bylo i lepší než kupovat :-) (nicméně fakt je, že zrovna tady v tom případě jsou ty caflíky stejný snad i na nových autech).
    JAKON
    JAKON --- ---
    Ahoj, nemáte někdo nějaký zbytek FLEX materiálu? Potřeboval bych vytisknout 4 menší pneu a sadu pantů na letadlo.. a nechce se mi kupovat celá špule..
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    JENDAVB: jako ideální student co vy to prostě za nějakou kačku nakreslil v autocadu aby to pro oba vin ja už to po těch letech od maturity nedám :-)
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    MILAZAJICEK:
    XBAHNO: je to starej Mercedes prostě se mě protáčí jarmulka kolega má resin tiskárnu a lezou z toho fakt pěkný věci navíc je to pro vario což je taková přerostlá dodávka takže když to nebude tip top a poladí se to bude to cajk
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    imho Blender :D
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    THRASHER: V tom pripade tinkercad.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    THRASHER: Co tim myslis - upravit? Jednoduche upravy muzes treba v tom www.tinkercad.com, slozitejsi treba v meshmixeru nebo v necem z tohohle:
    2020 Best STL Repair Software | All3DP
    https://all3dp.com/1/stl-repair-stl-file-online-checker-fix-3d-model/
    FERNIE
    FERNIE --- ---
    MILAZAJICEK: vytistene na SLA to funguje. Vyzkouseno na nekolika vecech, co na stahlgruberu fakt nesezenes :-) A pokud to ma spravny tvar, tak bude fungovat i FDM.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    JENDAVB: a nenakreslil to uz nekdo? Zrovna nedavno, kdyz jsem hledal neco jinyho, to na me na thingiverse vypadlo.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    JENDAVB: cau, nechci ti kazit radost z tisku ale me tyhle roztodivny kolicky a uchytky objednavali ve Stahlgruberu z katalogu a stojej jednotky korun a vydrzej vic nez ty tistemy. Alespon ten muj model co musel byt hodne pruznej aby sel zamacknout a hodne tuhej aby nevypadl.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    JENDAVB: Zkus si nakreslit sam, www.tinkercad.com - zvladnul to i muj sestilety syn ;-).
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    Ahoj, nějaky doporučení na někoho kdo by mě nakresisl 3D model z realný věci jedná se. o kus palastu kterej se použivá pro chyceni tapecirungu v autech
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Ahoj, náhodou, nenašel by se tu někdo pražský, co by mi vytiskl za rozumnou cenu a v rozumné kvalitě díly na tohle?
    Lazy Grid Clock by parallyze - Thingiverse
    https://www.thingiverse.com/thing:3241802


    Díky!
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    Ahoj. Zalozil jsem novy klub pro pokec o FreeCADu a OpenSCADu. Vsichni vitani.

    [ FreeCAD | OpenSCAD :: 3D ]

    FERNIE
    FERNIE --- ---
    AQUARIUS: to vypada dobre, zkusim
    ACID
    ACID --- ---
    AQUARIUS: popis vypadá dobře, přesně ten druh funkcí, co mi ve sliceru chybí (denser infill, hole dimensions, brims,..)
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    Sam pouzivam taky Prusa slicer, ale kolega mi ted doporucoval jeho klon, SuperSlicer, melo by to mit par vylepseni:

    What are SuperSlicer main features? main new features/differences?
    • Custom-made generated calibration tests.
    • Ironing top surface & many new settings to fine-tune the top surface quality, like 'only one perimeter on top'.
    • A "denser infill" option for supporting the (solid) top layers.
    • Better Thin walls (anchored inside the print, no more random bits at the ends, embedded in perimeter loops).
    • Options to change holes dimensions and/or geometry, to print them at the right size.
    • Better overhangs (add perimeters if needed, slice them in opposite direction each layer).
    • Brim rework: many more options (inside, outside only, 'ears', per object)
    • Some new seam options, to help hide them.
    • Built-in calibration prints
    • Built-in object generation script
    • Can join perimeters into a big one to avoid travel moves.
    • Many other little options and corrections (like the filled concentric pattern).
    • It has also all the current slic3rPE/PrusaSlicer features.
    TERAMORPH
    TERAMORPH --- ---
    THEODORT: Mam Prusu a jedu Prusaslicer....i presto ze jsem zacinal na Simplify3D a furt mam aktivni placenou licenci....ten Prusa se mi pouziva asi lip....a neustale ho vyvijej, je zdarma, ....
    ACID
    ACID --- ---
    THEODORT: Prusaslicer (a nemám prusaprinter)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    THEODORT: Normalne Slic3r
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam